Жіноча збірна України U-18 здобула першу перемогу на Чемпіонаті Європи

Підопічні Сергія Петренко здобули першу перемогу в Дубліні!

З рахунком 48:77 наші дівчата переграли одноліток з Македонії.

Македонія – Україна – 48:77 (0:17, 17:20, 16:22, 15:18)

Статистика матчу

Найрезультативніші:

Україна: Фастова – 12 очок, 10 підбираннь.

Македонія: Андонова – 14 очок, 3 підбирання.

Зі стартових секунд наша збірна дала зрозуміти, що налаштована лише на перемогу.  Після поразки у стартовому матчі від Великої Британії українки були вкрай мотивовані реанімуватися у другій зустрічі чемпіонату.

Командна гра та вдалий захист на старті дозволив українкам  досягти вкрай рідкісного явища – залишити “0” у власній графі пропущені після стартової десятихвилинки. Забили ж наші збірниці за цей час 17 балів.

В другій чверті македонки дещо заспокоїли гру, проте перформанс від Оксани Фастової, яка за декілька хвилин влучила два дальні та забила з-під щита, не дозволив суперникам нашої збірної перемогти у чверті. 17:37 після першої половини гри.

В другій половині малюнок гри не змінився: українки повністю продовжували домінувати на паркеті.

Підтвердженням цьому стали декілька влучних триочкових від наших дівчат з самого старту третьої  чверті.  В підсумку ж українки заслужено перемогли та не віддали суперницям жодного періоду у грі.

Наступним суперником наших дівчат стане команда Словаччини, яка сьогодні розгромно поступилася Ірландії.