П’ять поспіль перемог, і третє місце жіночої команди БК “Рівне” у Суперлізі

326

Завдяки п’яти поспіль перемогам на фініші регулярного чемпіонату жіночої “Суперліги”, Баскетбольний клуб “Рівне” витиснув максимум з можливого, посів третє місце у регулярному сезоні та продовжить боротьбу у півфіналах за медалі Чемпіонату України з баскетболу. Надалі у серії до двох перемог рівнянки гратимуть з одеським “Інтерхім-СДЮШОР”. Ігри заплановані на 11 та 14 квітня відповідно в Одесі та Рівному.

А в останній грі регулярного чемпіонату БК “Рівне” приймали “Вінницькі блискавки”. Для обох команд це був дуже важливий матч, а його результат давав багато відповідей, щодо перспектив команд у плей-офф, але обом суперникам необхідна була перемога, щоб забезпечити собі місце у півфіналах та незалежати від результатів інших матчів конкурентів.

Рівнянки при шаленій підтримці своїх уболівальників на відмінно виконали ключове завдання регулярного чемпіонату. Від початку гри господарки захопили ініціативу в матчі та поступово пішли у відрив в рахунку. Першу чверть БК “Рівне” переміг 26:19. Другу десятихвилинку команди провели рівно, але свою перевагу на велику перерву господарки зберегли додавши ще один пункт 41:33.

Найменш результативною в матчі видалася третя чверть, але завдяки перемозі в цьому відрізку 19:6, стало зрозумілим, що вирвати перемогу вінничанкам вже навряд чи вдасться. На другій хвилині четвертої чверті перевага БК “Рівне” сягнула 27 очок, і хоч, в підсумку, останню десятихвилинку команди зіграли в нічию 18:18, це не завадило БК “Рівне” здобути упевнену загальну перемогу 78:57.

Вінницькі блискавки191461857Поразка

Тож, БК “Рівне” приєдналися до “Київ-Баскет” та “Інтерхім-СДЮШОР”, забезпечивши собі місце у півфіналі Чемпіонату України, при чому, з третього місця, що дає можливість уникнути в першому раунді ігор з фаворитом “Київ-Баскет”. Четверте місце турнірної таблиці наразі вакантне. Найкращі шанси його посісти у “Динамо-НПУ”, але примарні шанси також має “Чайка-ДЮСШ” та “Вінницькі блискавки”.