«Ми є Рівне».

Цей слоган та його власника, баскетбольний клуб «Рівне», презентували сьогодні в Рівному. Лейтмотивом зустрічі стало питання подальшого розвитку баскетболу.

   На прес-конференцію з приводу створення клубу зібрались не лише журналісти і представники владних структур міста та області, а й прихильники баскетболу. І напевне, найкращим подарунком для організаторів і підтвердженням того, що започаткована справа дуже потрібна, став той факт, що на презентацію нового клубу зібралися баскетболісти, які в різні роки виступали за рівненську баскетбольну легенду – команду «Пульсар».

Хоча основними дійовими особами на представленні були президент нового клубу Сергій Ліщук, двічі володар Єврокубка, та голова обласної федерації баскетболу Олександр Процюк, чималу кількість часу забрали представники влади – секретар міської ради Сергій Паладійчук, заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко та голова облради Микола Драганчук. Вони в один голос обіцяли підтримку новому клубу в його роботі – словом і ділом.

А прес-конференція поставила більше питань, ніж дала відповідей. Адже все у спорті взаємопов’язано. Аби мати гарну команду, потрібно розвивати дитячий баскетбол, у якому будуть виховуватися майбутні чемпіони. Щоб діти тренувалися, потрібні баскетбольні майданчики та школи. Щоб команда виступала на найвищих рівнях, потрібні спортивні зали. Та навіть для тренувань у місті поки що фактично нема бази.

Проте представники команди не бояться труднощів і мають амбітні цілі. Сергій Ліщук заявив, що основним завданням клубу буде побудова баскетбольної піраміди – від дитячих до «суперлігових» як чоловічих, так і жіночих команд. Президент клубу прагнутиме, щоб у головних командах клубу виступали вихованці рівненських тренерів, притому не лише міста, а й області.