Перемігши Вінницьких Блискавок Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР  став останнім клубом у компанії чвертьфіналістів Кубка України. Головний тренер команди  В’ячеслав Ковалевський підсумував виступ своїх підопічних в 1/8 Кубка, розставив пріоритети і зважив подальші шанси рівненчанок . Чемпіонат і Кубок для Ковалевського рівноцінні.

– Наші матчі з Вінницькими Блискавками завжди проходять у запеклій боротьбі. Це вже як дербі. Протягом двох місяців зіграли з ними п’ять разів і щоразу глядачам на трибунах нудьгувати не довелося, бо інтрига трималася до останнього. Гарні ігри і гарна команда у Вінниці. Але ми добре підготувалися до кубкових протистоянь. Радий, що досягли позитивного результату.

– Ваші дівчата показали усе на що здатні, чи є ще резерви?
– Ми ставили мету виграти ці ігри, вийти до наступної стадії розіграшу. У таких матчах треба витискати максимум, бо суперник може покарати за розслабленість будь-якої миті.

– Якщо врахувати, що Київ-Баскет – беззаперечний лідер чемпіонату, у вас пріоритетним змаганням є Кубок?
– Я б не ділив ці турніри на другорядний і першочерговий. Для нас важливі усі ігри. І чемпіонату, і кубкові.

– Ось саме у чвертьфіналі ви вийшли на найсильнішого з можливих варіантів – Київ-Баскет. Кажуть, у Кубку більше шансів створити несподіванку. Чи може Сузір’я-Рівне стати автором такого сюрпризу?
– Ми, звісно, зі свого боку будемо намагатися зробити усе можливе для перемоги. Як вже там буде, так і буде. Але в обох матчах з киянками ми докладатимемо максимальних зусиль, аби досягти успіху.

– Ви зараз перебуваєте у чемпіонаті на другому місці після Київ-Баскета. Як його утримати?
– Це друге місце оманливе. Я рахую по поразках. У Інтерхіма їх значно менше, ми з ним ще не зустрічалися. Просто більше ігор провели, тому і випереджаємо одеситок. Треба проявляти себе з найкращого боку в очних протистояннях з ними, досягати результату, щоб обговорювати якісь турнірні розклади.

Джерело: ФБУ