Жіноча команда Баскетбольний клуб “Рівне” здобула шосту перемогу поспіль в офіційних матчах. При чому кожна наступна з них стає все більш упевненою. Не став виключенням і перший з двох домашніх матчів проти харківського “ХАІ”.

Суперниці ще намагалися пручатися у першій чверті, але господарки майданчику швидко все поставили на свої місця, і матч пішов у потрібно руслі на радість місцевим уболівальникам, яких традиційно зібрався повний зал.

Вже першу чверть рівнянки закінчили з перевагою 18:11, а далі спокійно вели гру до перемоги нарощуючи відрив, давши зрозуміти суперницям, що шансів у них немає. Дещо змазаною вийшла лише остання чверть, яку харків’янки виграли 21:14. Але було очевидним, що рівнянки при потребі та бажанні могли додати в грі та збільшити рахунок, але перемога є перемога, упевнена та спокійна. Підсумковий рахунок 71:62 на користь Баскетбольний клуб “Рівне”.

Найрезультативнішою в складі господарок стала Вікторія Касаткіна – 20 очок. У Даха Степанюк – 12. Традиційно під щитами найкращою в нас була Tatyana Havrylchyk – 16 підбирань.

Вже завтра, у неділю 17 грудня, о 14:00 відбудеться друга гра між цими командами, яка стане останньому у 2017 році для жіночої команди БК “Рівне”. Запрошуємо уболівальників прийти та підтримати команду!

[g-gallery gid=”1246″]