Баскетбольний клуб “Рівне” з радістю представляє нового партнера нашого клубу. Відтепер нашу жіночу команду питною водою на ігри та тренування забезпечуватиме “Канген-Рівне”.

“Канген-Рівне” є частиною компанії “Канген-Україна”, що працюють в сфері велнес. Компанія пропонує людям принципово інший підхід до питної води, замінюючи звичайну воду на іонізовану.
Офіси компанії представлені також в Києві, Львові та Луцьку.

Чому Канген вода особлива?
Саме вона є:

*Антиоксидантна , що робить її  унікальною порівняно з іншою водою

*Лужна – має найкращий для споживання рівень рН води від 8 до 9.5

*Мікрокластерна –  Канген вода краще абсорбує мінерали, та швидше поглинається організмом.

У 2009 році Директор спортивної медицини і головний спортивний тренер Роб Вудалл вирішив перевірити силу Kанген води на своїх футболістах. Результати були такі: Жоден з тих семи футболістів, які пили Kанген воду, не поскаржився на судоми. Вони пили стільки води, скільки хочеться, при цьому не відчуваючи ніякої набряклості.

“До речі, добре відома всім команда НБА Los Angeles Lakers вже кілька років тому зробила свій вибір на користь Канген-води. Тому ми раді підтримати БК  “Рівне”, надавши їм можливість вживати Канген, щоб і вони були сповнені силами та енергією для досягнення нових вершин. Адже глобальна ціль перед БК “Рівне” – це об’єднувати навколо себе та розвивати рівненський баскетбол”.

Якщо маєте бажання дізнатись більше про Канген воду, Вас будуть раді бачити в офісі компанії за адресою м.Рівне, вул. Петра Калнишевського 26 (тел: 068 737 2736, 050 635 7338)