БК “Рівне” – “Динамо-НПУ”. Відеотрансляція

0
285

Вже сьогодні, 31 січня о 19:00 в Спорткомплексі “ДЮСШ-4” відбудеться дуже важливий матч жіночої української Суперліги. БК “Рівне” прийматиме “Динамо-НПУ”.

Традиційно для уболівальників БК “Рівне” з інших міст та країн, пропонуємо підтримувати команду у відеотрансляції з гри.

Всіх тих, хто в цей час знаходиться у Рівному, чекаємо на грі, наші дівчата заслуговують на Вашу підтримку. !МИ Є РІВНЕ!

Нагадаємо, що гра з “Динамо-НПУ” стане початком баскетбольного “марафону” у нашому місті. Адже за п’ять днів БК “Рівне” проведе чотири дуже важливі домашні поєдинки. У суботу у “ДЮСШ-4” відбудуться відразу дві гри, так о 14:00 в жіночій Суперлізі БК “Рівне” прийматиме “Київ-Баскет”, а вже о 17:00 наші хлопці гратимуть з лідером чоловічої вищої ліги “Динамо-Одеса”. Повторна гра чоловічих команд відбудеться у неділю о 12:00. Запрошуємо усіх любителів баскетболу прийти на матчі та підтримати рівненські команди, для яких ці ігри є дуже важливими в боротьбі за найвищі місця в турнірній таблиці. МИ Є РІВНЕ!