БК “Рівне” у надважливому матчі переміг “Динамо-НПУ”

356

Баскетбольний клуб “Рівне” здобув дуже важливу перемогу над принциповим суперником столичним “Динамо-НПУ” в жіночій Суперлізі України.

Обидві команди є головними конкурентами в боротьбі за місця в першій четвірці турнірної таблиці чемпіонату, яке дасть право продовжити боротьбу за медалі змагань. Напередодні гри, за втраченими очками перевагу мали саме столичні баскетболістки, тож рівнянки не мали права на поразку.

Від початку гри ініціативу захопили саме господарки майданчику. Рівнянки вдало діяли, як в атаці, так і в захисті, і перевага в рахунку іноді сягала п’ятнадцяти очок. І все ж на першу перерву команди пішли за рахунку 21:12.

В другій десятихвилинці команди також показали надрезультативну гру, як для жіночого баскетболу, і до великої перерви рівнянки збільшили свою перевагу ще на два пункти 21:19 у чверті та 42:31.

Результативний баскетбол продовжився і після великої перерви. Щоправда вже під диктовку гостей. Феєрила Олена Тетерук, яка в підсумку стала найрезультативнішою гравчинею матчу 39 очок. “Розкидалася” і лідерка атак динамівок, екс-рівнянка Олена Бойко, яка в підсумку довела свій очковий доробок до 21 пункту. Тож третя чверть за столичними баскетболістками 22:29, і перед вирішальним ігровим відрізком перевага БК “Рівне” вже була не такою комфортною, лише 4 пункти 64:60.

Вже за півтори хвилини останньої чверті, завдяки влучному триочковому кидку, ще однієї екс-рівнянки у складі гостей Олени Бондар, динамівки вперше в матчі вийшли вперед 66:65. А далі розпочалися гойдалки. За вісім хвилин, що залишились лідер в матчі змінювався десять разів. За п’ятдесят три секунди до фінального свистка Олена Тетерук виводить свою команду вперед 83:84. Таймаут В’ячеслава Ковалевського. Наступну атаку, можна сказати, “золотим” триочковим кидком завершує Дарина Степанюк. А далі гру до перемоги довела Вікторія Шматова. Спершу вона перехопила невдалий пас вищезгаданої Олени Тетерук. Відразу проти нашої гравчині сфолила Олена Бойко, і Вікторія Шматова закинула один з двох штрафних 87:84. Момент істини настав за сім секунд до фінальної сирени Оксана П’янтак кидала триочковий, і м’яч двічі бився в дужку кільця та високо підстрибував. Ці миттєвості тривали ніби вічність, здавалося, що час зупинився. Повен зал уболівальників завмер, але… м’яч вдарився в електронне табло над щитом, а це прирівнюється до ауту. М’яч переходить до рівнянок. Вікторія Шматова зуміла отримати пас від Дарини Степанюк та під шаленим пресингом двох столичних баскетболісток протримати м’яча до фінальної сирени. Рівненські баскетболістки та повен зал уболівальників переможно підняли руки до гори – це перемога 87:84.

У рівнянок, згідно статистики найкращою в атаці була Вікторія Касаткіна, 30 очок, 8 підбирань та п’ять результативних передач. Варто також відзначити чудову гру улюблениці рівненської публіки Тетяни Гаврильчик, яка після невеликого спаду протягом сезону, цього разу видала одну з найкращих ігор, повністю перегравши під щитами своїх більш досвідчених та навіть вищих за зростом опоненток, заробивши дабл-дабл 16 підбирань та 15 очок, додавши до цього блокшот, два перехоплення та три результативні передачі. Чудово в гру влилася Катерина Кононенко, яка за 11 хвилин набрала 8 очок та два підбирання, але накульгуючи залишила майданчик, і більше на ньому не з’являлася. Від початку не заладилась гра у капітана Людмили Спиридонової, але у вирішальні десять хвилин, саме зуміла впоратися з лідеркою гостей Оленою Тетерук. Дарина Степанюк набрала десять очок, але її остання “трійка” вартує дуже багато. І, звичайно, Вікторія Шматова, яка, як годиться досвідченій баскетболістці у найвідповідальніший момент взяла гру на себе та завершила старання усієї команди загальною перемогою. 20 очок, 6 результативних передач, 4 підбирання та два перехоплення.

8282802816282364-7360.000

Вже після гри багато уболівальників погоджувались, що такого емоційного баскетболу та драматичної розв’язки давно не було. Ось декілька коментарів із нашої сторінки у соцмережі Фейсбук:

Igor Kostuk Заради таких ігор варто ходити та вболівати! Дівчата молодці!!!

Валик Ляхов Під час таких моментів дуже часто говрять: I love this game!
І сьогодні це справді було так!

Бойко Сергей Дуже класна гра, дівчата ви круті, я досі під врженням!!!

Нагадаємо, що це була лише перша гра з нашого неймовірного “баскетбольного марафону”. Адже за п’ять днів БК “Рівне” проведе чотири дуже важливі домашні поєдинки. Вже у суботу у “ДЮСШ-4” відбудуться відразу дві гри, так о 14:00 в жіночій Суперлізі БК “Рівне” докладе усіх зусиль, щоб довести до кінця те, що трішки не змогли зробити у Києві та чого не вдавалося нікому в цьому сезоні – це перемогти “Київ-Баскет”, а вже о 17:00 наші хлопці гратимуть з лідером чоловічої вищої ліги “Динамо-Одеса”. Повторна гра чоловічих команд відбудеться у неділю о 12:00. Запрошуємо усіх любителів баскетболу прийти на матчі та підтримати рівненські команди, для яких ці ігри є дуже важливими в боротьбі за найвищі місця в турнірній таблиці. Наші дівчата Вас не підвели в грі з “Динамо-НПУ”, і так буде завжди! МИ Є РІВНЕ!