Дуже важливі та відповідальні матчі для нашої команди у чоловічій вищій лізі у Рівному, між Баскетбольний клуб “Рівне” та івано-франківською “Говерлою” перенесено.

У цих іграх фактично вирішуватиметься питання, хто за підсумками першого етапу чемпіонату посяде друге місце турнірної таблиці та матиме перевагу власного майданчику в перших іграх плей-офф!

Баскетбольний клуб “Рівне” очікує максимальну підтримку для наших хлопців та аншлаг у Спорткомплексі “ДЮСШ-4”, адже це дуже важливі та принципові ігри. Для того, щоб ще більше людей знали про наші ігри, клуб встановив білборди у місті з розкладом матчів. Але, “хотіли як краще, а вийшло як завжди”. Федерація баскетболу України, на прохання “Говерли” змістили ігри з нашою командою на один день. Тому, на нашій зовнішній рекламі наразі існує прикра помилка, зроблена не з нашої вини.

Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує та сподівається на максимальну підтримку УСІХ наших прихильників та любителів баскетболу на іграх з діючим чемпіоном вищої ліги БК “Говерла” у п’ятницю 2 березня на 19:00 та у суботу 3 березня на 15:00!!! Також просимо максимально розповсюдити цю інформацію серед своїх друзів та знайомих, поширити її на своїх сторінках у соцмережах, щоб ЖОДЕН шанувальник нашої улюбленої гри не пропустив ці, насправді, цікаві матчі!!! І, звісно ж, чекаємо усіх в залі в ці дні! МИ Є РІВНЕ!!!