Вже сьогодні, у вівторок 20 лютого, о 20:00 у Харкові відбудеться друга гра жіночої Суперліги між місцевим “ХАІ” та БК “Рівне”.

Нагадаємо, що напередодні рівнянки здобули упевнену перемогу з рахунком 94:74. Хоча велика перевага БК “Рівне” не зовсім відображає перебіг подій на майданчику.

Підопічні Елеонори Чек майже до останнього чинили гідний опір суперницям. Гра йшла очко в очко до середини третьої чверті. Навіть коли стала відчуватися більша функціональна готовність рівнянок, ХАІ застосував свою грізну зброю – влучні кидки здалеку.

Спочатку у такий спосіб скоротила відставання до мінімуму легендарна Олена Вергун. Потім прийшов час проявити свої снайперські якості Анастасії Лах, а Олександра Чек крім того, що влучно кидала з-за дуги, ще й за підбираннями була найкращою у команді. Але для перемоги усього цього виявилося замало. Влучання Кононенко у середині третьої чверті поклало початок очковому відриву гостей. Касаткіна і Шматова довели перевагу до +7 після третьої чверті.

У заключному періоді господарки склали зброю. Вони програли його 15:28, а матч у підсумку 74:94. Хоча ще за дві хвилини до кінця, після кидка Тетяни Гаврильчик БК “Рівне” повів +25.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала рівнянка Вікторія Шматова – 29 очок. На рахунку Олександри Чек дабл-дабл – 25 очок + 14 пдб.

 

ХАІ – БК “Рівне” 74:94 (20:23, 15:14, 24:29, 15:28)