На прохання багатьох уболівальників наших команд, Баскетбольний клуб “Рівне” запроваджує попередній продаж квитків на свої домашні матчі. Наразі доступні квитки на найближчі, але разом з тим на дуже важливі, ігри нашої чоловічої команди.

Нагадаємо, що 2 березня о 19:00 та 3 березня о 15:00 в Спорткомплексі “ДЮСШ-4” чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” зіграє два поєдинки з минулорічним чемпіоном Вищої ліги, а сьогодні головним конкурентом рівнян за друге місце в турнірній таблиці, – “Говерлою” з Івано-Франківська. Перемоги в цих іграх значно покращать шанси рівнян на підсумкове друге місце в турнірній таблиці, що дасть перевагу в іграх плей-оф. Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх наших уболівальників та любителів цього виду спорту прийти та підтримати команду в цих важливих матчах! Ми щиро сподіваємось на повний аншлаг в нашому залі. 

Хто вже остаточно вирішив йти на ігри та не сумнівається, що буде в цей час в Спорткомплексі “ДЮСШ-4”, Баскетбольний клуб “Рівне” пропонує заздалегідь придбати квитки та позбавити себе такого клопоту, як стояння в черзі до кас. Наразі, передпродаж працює у ТЦ “Злата Плаза” у магазині “GARAGE”, що знаходиться на -1 поверсі торгового центру. Точку продажу Вам буде простіше знайти за цією мапою:

Зазначимо, що найближчим часом також будуть доступні у передпродажу квитки і на інші домашні матчі нашої жіночої та чоловічої команди. Нагадаємо, що таких у березні згідно календаря у нас буде дев’ять. Як тільки квитки поступлять в продаж, ми відразу про це повідомимо на нашому сайті. Слідкуйте за інформацією.

Попередній продаж квитків на домашні ігри БК “Рівне” в планах клубу вже давно, в тому числі і через мережу інтернет. Наразі ми вже перейшли до активної фази. Поки що, є лише одна точка продажу, але, якщо буде ажіотаж серед уболівальників, таких “кас” буде більше, тому, наразі триває експеримент в цьому напрямку, щоб оцінити ефективність затрачених зусиль. Разом з тим, будемо вдячні усім нашим уболівальникам за відгуки та пропозиції, щодо цієї ініціативи клубу, на скільки вона Вам цікава та потрібна, що можна зробити ефективніше. Тому не соромтесь, пишіть свої думки у коментарях до новини, або ж у нас на сторінці в соцмережі Фейсбук.