У п’ятницю тринадцятого на 18:30 у Спорткомплекс “ДЮСШ-4” Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх уболівальників на другий матч півфінальної серії жіночої Суперліги проти одеського “Інтерхім-СДЮШОР” та пропонує взяти участь у флешмобі для СПРАВЖНІХ уболівальників рівненського баскетболу! “Стань єдиним цілим з Баскетбольний клуб “Рівне”.

П’ятниця тринадцяте має стати щасливим днем для усіх нас. Півфінальна серія жіночої Суперліги має завершитися у Рівному! Одеський бар’єр буде здолано, а зал ДЮСШ-4 в цей день має бути білим та щасливим від перемоги БК “Рівне”! Давайте зробимо це всі разом для наших дівчат, вони заслуговують не просто на підтримку, а на щось більше!!! ‼УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼ 💪МИ Є РІВНЕ💪🏀🏀🏀

Нагадаємо, що жіноча команда БК “Рівне” у першій грі півфінальної серії жіночої Суперліги, яка триває до двох перемог однієї з команд, на виїзді, в Одесі обіграла діючого володаря Кубку України, місцевий “Інтерхім-СДЮШОР” з рахунком 70:60. Тож перший фіналіст цьогорічного чемпіонату може визначитись вже цієї п’ятниці у Рівному, якщо наші баскетболістки обіграють в другому матчі одеситок.