🏀🏀🏀Сьогодні, 16 квітня, увесь рівненський баскетбол вітає з Днем Народження свого метра та, можна сказати, Батька-засновника цього виду спорту в нашому місті, Сергія Степановича Шемосюка!

Сергію Степановичу, прийміть найщиріші вітання від усього Баскетбольний клуб “Рівне”. Ваш вклад в розвиток цього виду спорту в місті неоціненний. Ви усе своє життя віддали нашій улюбленій грі, і ми маємо за честь, що залишаєтесь до цього часу разом з нами, не шкодуючи ні своїх нервів, ні здоров’я. Саме завдяки Вам у Рівному з’явився перший професійний Баскетбольний клуб, і ми, сподіваємось, разом з гідністю продовжуємо започатковану Вами справу!

Висловлюємо Вам щиру повагу та маємо за честь сьогодні вітати Вас, як тренера нашого клубу. Бажаємо Вам, Сергію Степановичу, ще довгих років життя, здоров’я, сили та натхнення бути невід’ємною частиною нашого з Вами клубу! Ви насправді є символом усього рівненського баскетболу. Людиною, яка завжди прийде на допомогу мудрим словом, чи порадою.

Нехай збуваються усі мрії та побажання, мирного неба Вам над головою, а Ангел-охоронець щоб завжди був поруч і провадив Вас по житті, оберігаючи від усяких негараздів.

З Днем Народження! Завжди Ваш Баскетбольний клуб “Рівне”, тільки разом 💪МИ Є РІВНЕ💪🏀🏀🏀