Сьогодні, 27 квітня о 18:00 чоловіча команда БК “Рівне” вступає в боротьбу за бронзові медалі Чемпіонату України серед команд Вищої ліги. Традиційно, медальна серія триватиме до трьох перемог. Перші два матчі відбудуться у Миколаєві. Там рівняни поміряються силами з переможцем регулярного чемпіонату у другій групі, місцевим “Ніко-Баскет”. Відразу зазначимо, що третя, і за потреби четверта гра цих команд відбудеться у Рівному, відповідно 3 травня о 19:00, а 5 травня о 18:00.

Щодо суперника, то миколаївці хоч і виграли регулярний чемпіонат у своїй підгрупі, але пробитися до фіналу не змогли. Зараз важко оцінювати шанси команд, в будь-якому випадку, ми віримо у наших хлопців БК “Рівне”. А от що зараз відбувається у “Ніко-Баскет”, можна скласти враження з інтерв’ю головного тренера команди Валентина Бєрєстнєва, після того, як миколаївці не змогли пробитися до фінальної серії. Текст подаємо мовою оригіналу:

“Главный тренер молодой николаевской команды Валентин Берестнев в одном из своих флеш-интервью сказал: “Скорее легкая победа во второй встрече для меня стала сюрпризом, чем поражения в последних играх. У нас достаточно молодой состав для Высшей Лиги. Многие ребята никогда не играли на таком уровне и у них просто не хватило опыта.”

Нико-Баскет столкнулся с несколькими, весьма усложняющими жизнь команде, проблемами. Ротация команды с началом плей-офф значительно сократилась. Кирилл Мещеряков и Роман Липко травмировались под конец сезона. И если Роме удалось восстановиться к полуфинальной серии, то Кирилл, к сожалению, не вернется в строй до конца сезона. Кроме потери главного бомбардира, примерно в тот же промежуток времени, команда попрощалась с основным нападающим Ильей Жуковским, который перешел в МБК “Николаев”. Но и это еще не конец. Один из молодых игроков Богдан Лукьян так же не сможет выступать за нас в борьбе за третье место против БК “Ровно”. А подвернутый голеностоп Романа Гуменюка в последней игре против “Говерлы” только усугубляет и без того печальную картину. 
Не смотря на все это, команда продолжит бороться за максимально высокую ступень турнирной таблицы. Да, психологическая яма ,безусловно, присутствует. Но из любой такой ямы можно выбраться. Мы постараемся сделать это в кратчайшие сроки и с тем же огнем в глазах расправится с нашим, последним на этот сезон, соперником.”

Тож, підтримуємо хлопців біля екранів моніторів, сьогодні, 27 квітня о 18:00. Посилання на відеотрансляцію з’явиться на Офіційній сторінці БК “Рівне” у соцмережі Фейсбук. Підписуйтесь та будьте в курсі усіх останніх та актуальних новин клубу та рівненського баскетболу.