День гри. “Ніко-Баскет” – БК “Рівне”. Віримо в команду +ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

0
210

Другий матч за бронзові медалі чоловічої Вищої ліги відбудеться сьогодні, у неділю 29 квітня о 16:00 у Миколаєві. “Ніко-Баскет” приймає БК РІВНЕ.

Перед початком “бронзової серії”, насправді, ми побоювалися писати про перспективи наших хлопців в цих матчах. Як не як, ми граємо з переможцем регулярного чемпіонату у другій зоні, команді, яка двічі обіграла “Говерлу”, де грає цілий ряд досвідчених гравців, які за плечима мають виступи у Суперлізі. Але, перша гра показала, що наші козаки можуть, і зараз, можна казати, мають дати бій супернику. Рівняни упевнено стартували в першій грі, і навіть виграли чверть. Хоч друга десятихвилинка була за господарями, але за підсумками третьої, на табло світилася красномовна нічия 55:55. Доля матчу вирішилась фактично в заключні дві хвилини, після того, як БК “Рівне” вів у рахунку 70:69. Врятував миколаївців Михайло Горобченко, який закинув поспіль два триочкових, а потім додав ще один влучний штрафний. Нажаль, рівняни не змогли після цього оговтатись та повернути перевагу, в підсумку поразка 73:80.

У команди було достатньо часу, щоб відновитися після першого поєдинку, розібрати помилки та максимально ефективно підготуватися до сьогоднішнього матчу. Тому очікуємо цікавий матч, і Віримо в команду! МИ Є РІВНЕ!!!

Нагадаємо, що вже у понеділок, 30 квітня о 18:00 у Рівненському ДЮСШ-4 розпочнеться ВИРІШАЛЬНА гра за бронзові медалі жіночої Суперліги. БК “Рівне” приймає “Чайка-ДЮСШ” з Бердянська. Запрошуємо усіх уболівальників прийти та підтримати команду в останньому матчі сезону, який як ніколи буде відповідальним та вирішальним.