День гри. БК “Рівне” – “Чайка-ДЮСШ”. Все, або нічого +ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

0
252

Вирішальний матч за бронзові медалі Чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги, сьогодні 30 квітня о 18:00 розпочнеться у Рівному. БК “Рівне” прийматиме “Чайку-ДЮСШ”. Суперники вже провели чотири гри, але переможця визначити не змогли. Як у Рівному, так і в Бердянську команди обмінялися перемогами. Завдяки тому, що рівнянки в турнірній таблиці регулярного чемпіонату посіли третє місце, а бердянки були четвертими, тому вирішальна п’ята гра у серії до трьох перемог відбудеться саме у рівненському спорткомплексі ДЮСШ-4.

Відразу після завершення гри відбудеться нагородження бронзових призерок Чемпіонату України. Для рівненського баскетболу – це визначна подія. Тож, Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх уболівальників прийти та підтримати жіночу команду у цій надзвичайно важливій, вирішальній, і, крім того, останній грі в цьогорічному сезоні!

УСІ НА БАСКЕТБОЛ! МИ Є РІВНЕ

Традиційно, для усіх наших уболівальників з інших міст та країн запрошуємо подивитись гра та повболівати за БК “Рівне” у відеотрансляції, яку організовує Телерадіокомпанія “Ритм” на замовлення Баскетбольного клубу “Рівне”.