Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” завершила дебютний сезон у Вищій лізі на четвертому місці. В третьому матчі бронзової серії “НІКО-БАСКЕТ” переміг БК “Рівне”  – 72:63.

Наші хлопці після двох попередніх поразок у Миколаєві вже не мали права на помилку. То ж з перших секунд намагалися не відпускати суперника. За рівної боротьби наприкінці стартової чверті рівняни все ж вийшли вперед на 5 очок. До великої перерви хід гри не зазнав суттєвих змін. Миколаївці не форсували події. Господарі поступово збільшили свою перевагу до 15 очок. Та ще до закінчення чверті гості відіграли майже половину – залишилося лише 8.

Уже по перерві ситуація почала змінюватися. Миколаївці не дозволили більше БК “Рівне” збільшувати перевагу. А потім самі почали впевнено додавати. Тож, перед заключною чвертю миколаївці вже вийшли вперед на 6 очок. Від такого несподівано повороту в грі, рівняни не змогли оговтатися, і все частіше почали помилятися, цілком можливо, що далася взнаки втома. То ж гості не змарнували нагоди та довели зустріч до третьої перемоги в серії та завоювання бронзових нагород.

У підсумку хлопці БК “Рівне” стали четвертиви в цьогорічному Чемпіонаті України у Вищій лізі. На цьому матчі сезон для БК “Рівне” та загалом у Вищій лізі Чемпіонату України завершився.

Після завершального матчу своїми враження від гри поділилися учасники матчу. Зокрема, далеко не чужий для рівнян, один з лідерів миколаївців Роман Гуменюк, який багато років тому розпочинав свою професійну кар’єру саме у Рівному.

Чудово пам’ятає Рівне і головний тренер “Ніко-Баскет”, Валентин Берестнєв.

Рівняни були відверто розчаровані результатом, тому віддуватися за команду послали наймолодшого.

[g-gallery gid=”2148″]