У Рівному відбулися кількаденні курси для тренерів. За підсумками навчання, учасники зможуть отримати ліцензії, які дозволять працювати з дитячо-юнацькими командами, а також з баскетбольними клубами вищої, першої та студентської ліги.

Ліцензійні курси відбулися у цитаделі рівненського баскетболу, спортзалі “ОСДЮШОР”. Теоретичні лекції поєднувалися з практичними заняттями. Крім того, учасники не лише отримували інформацію від запрошених спеціалістів, але й ділилися власним тренерським досвідом.

Участь в ліцензійних курсах взяли не лише тренери початківці, але й досвідчені фахівці, які багато років вже працюють тренерами тих чи інших команд. Кажуть, що процес навчання має бути постійним, адже баскетбол увесь час еволюціонує, вдосконалюється та прогресує, тому на таких зібраннях завжди можна почерпнути для себе щось корисне, або ж поділитися досвідом з іншими, щоб улюблений вид спорту в Україні продовжував розвиватися.

Ліцензійні курси в Рівному стали першим модулем у підготовці тренерів, подібні навчання проходитимуть і в інших областях країни.

Більш детально про “тренерську кухню” та те, до чого прагне Федерація баскетболу України в цьому напрямку, розповів Микола Безмилов, голова комісії з професійної підготовки тренерів ФБУ.

Одним з учасників тренерських курсів є Олександр Тюрін. Наразі він голова Чернівецької обласної федерації баскетболу. Окрім того, що планує отримати ліцензію тренера, він відвідує ці заняття, щоб бути в курсі нових тенденцій в баскетболі, щоб мати можливість орієнтуватися в тому, як працюють тренери дитячих та дорослих команд.