До них можна по різному відноситися, одні називають їх хуліганами, інші супер-фанами. Але молодики в чорному спортивної статури ніколи не залишаються непоміченими на спортивних змаганнях. Більше того, склалася вже така думка, що ультраси не ходять на “шопопало”, і якщо команда має на своїх іграх таку підтримку, значить вона того заслужила.

Баскетбольний клуб  “Рівне” пишається тим, що своєю роботою та грою заслужив на своїх матчах як жіночої, так і чоловічої команди підтримку ультрасів, ми пишаємося, як Ви вболіваєте на наших матчах, як “заводите” зал, як женете нас до перемоги, як дякуєте нам після гри. Ми дякуємо Вам за підтримку, і з гордістю демонструємо усім те шоу, яке Ви влаштували нашій команді після останнього, хоч і невдалого, матчу у сезоні!

Сподіваємось бачити Вас на кожній нашій наступній грі, кожного наступного сезону, будемо робити все, щоб Вас не розчарувати! !!!МИ Є РІВНЕ!!!

Нагадаємо, що рівненські Ультрас активно підтримують не лише чоловічу, але й жіночу команду БК “Рівне”. Ось такий от перфоменс вони влаштували лідеру нашої команди Вікторії Шматовій після тріумфального “бронзового матчу” жіночої Суперліги.