Цьогорічний переможець Аматорської баскетбольної ліги Рівного та Чемпіон Рівненської області повторив свій успіх і на Волині. Команда “AMP-Basket” завоювала золоті медалі Аматорської баскетбольної ліги Луцька. У фінальному матчі вони обіграли БК “Володимирівка”, який став срібним призером, а бронза у БК «Університет».

У фінальному матчі зустрічалися команди, що посіли перше та друге місце у регулярному чемпіонаті – БК «Володимирівка» та БК «AMP-Basket». Стартові хвилини матчу дали зрозуміти присутнім, що сумувати не доведеться: гравці билися за кожне підбирання, ішли в силові проходи, лаялися з суперниками і навіть з партнерами по команді. Незважаючи на велику кількість боротьби, команди багато влучали здалеку. На дальні атаки Коцька та Федчука рівняни відповідали результативними діями Жартуна, Цикалюка та Романа. Перша десятихвилинка завершилася мінімальною перемогою «Володимирівки» з рахунком 23-21.

Друга чверть ознаменувалася великою кількістю боротьби і фолів, але низькою результативністю. В ці хвилини в командах варто відзначити бігменів Романа та Швагринського, які відзначалися результативними діями. На велику перерву команди пішли за рахунку 36-34 на користь команди з Волині.

Третя чверть розпочалася для команди з Володимира з неприємних новин. Судді порадившись між собою, не допустили до продовження матчу Дмитра Швагринського. Аргументація – технічний та неспортивний фол, отримані в першій чверті. Як не апелювали гравці «Володимирівки», але досвідченого центрового на матч так і не допустили. Здавалось би це ще більше розлютило Федчука і КО. Волиняни зуміли відірватися у рахунку, однак волю під кільцем відчув рівнянин Роман, який повів партнерів за собою. За 20 секунд до завершення третьої чверті рахунок був рівним 59-59, однак Федчуку вдався чудовий дальній кидок на останніх секундах.

Остання чверть стала справжнім трилером. П’ятий фол отримав захисник гостей Жартун, однак на той момент його команда вже лідирувала в рахунку. Рівняни нахабно лізли під кільце, а за відсутності Швагринського зупинити їх було нікому. «Володимирівка» змагалася до кінця, але перемогу і чемпіонство в лізі здобула команда з Рівного. Рахунок матчу – 85-74.

Цікаво, що команда «АМР-баскет» цьогоріч стала переможцем і рівненської «аматорки», а Сергій Роман став володарем титулу «MVP» і в рівненській, і в луцькій лігах.