У цей день, сьомого червня 2017 року була заснована Громадська спілка Баскетбольний клуб “Рівне”. І от сьогодні, ми святкуємо свій перший День Народження! Вітаємо усіх, хто протягом року робив історію клубу, є його членом, чи просто палким уболівальником! Бажаємо нам усім перемог та побільше баскетболу!

В цей день ми дякуємо за підтримку усім без виключення нашим уболівальникам загалом та ультрасам зокрема. Всі ми разом показали, що спорт об’єднує. Але хочемо відзначити тих, хто допомагав команді здобувати перемоги, не лише на трибунах нашого спорткомплексу під час матчів, але й у своїй повсякденній роботі.

Це Голові Рівненської обласної державної адміністрації Олексію Муляренку, його заступниці Світлані Богатирчук-Кривко.

Голові Рівненської обласної ради Олександру Данильчуку, його заступнику Олексію Бучинському та депутату Олександру Корнійчуку.

Висловлюємо подяку за підтримку міському Голові Рівного Володимиру Хомку, секретарю рівненської міської ради Сергію Паладійчуку. Депутатам Рівнеради Святославу Стельмащуку, Богдану Гапяку, Віталію Павелківу та Сергію Васильчуку.

Надзичайно плідною та постійною виявилася співпраця з обласним та міским управлінням Сім’ї, молоді та спорту! Тому дуже приємно, що ці структури очолюють справжні уболівальники спорту, баскетболу та БК “Рівне”, завжди щирі та емоційні під час ігор Віталій Ліпський та Сергій Шевчук. Зі зміною роботи, не перестав менше любити баскетбол, і завжди на наших матчах Володимир Мурін.

Окремо наші найтепліші слова подяки та підтримки ми шлемо спонсорам БК “Рівне”, людям, які повірили в наш клуб, і вкладають в нього власні кошти – це “AutoPlus” в особі директора Андрія Біланчука. Дмитро Запорожченко та Назар Синчук, які представляють нашого освіжаючого спонсора Вода “Spele”. Миколі Головайчуку, Петру Нестеруку, Сергію Сергейчуку та всьому колективу “Полісся-Трейд”. Ользі Савчук директору ще одного нашого спонсора ПСТ “Україна”. Завжди якісна поліграфія нашого клубу завдяки Юрію Куксі та “ВПМ Поліграф”. У найскрутніші моменти, в будь-який час, БК “Рівне” завжди розраховує на кваліфіковану медичну допомогу Олега Чепурки та Центру Діагностики “МДЦ Експерт”. Виробнику спортивного одягу TM “GERA” ми дякуємо за якісну екпіровку наших команд, а Futbolki.net та Garage за якісний та стильний одяг для повсякденного вжитку. Сподіваємось на подальше посилення співпраці з Міжнародним економіко-гуманітарним університетом та його ректором Анатолієм Дем’янчуком. Завжди смачні подарунки під час матчів наші уболівальники отримували від “Espresso Lab”. А найцінніші призи для глядачів забезпечував один з лідерів нашого фан-клубу Роман Омельковець та його “Baltic House”. Дякуємо за допомогу справжньому фанату баскетболу та другу БК “Рівне” Павлу Скотаренку та компанії “AMP-Trans”. Андрій Дужий та Ігор Гопчак, справжні фанати баскетболу та БК “Рівне”, які навколо себе згуртували багато уболівальників та є лідерами нашого Фан-клубу.

Завжди якісними фотоспогадами про кожен наш матч ми завдячуємо фотографам Андрію Декачу та Роману Цупруку. Відеоісторію усіх матчів клубу творила Телерадіокомпанія “Ритм”. Вікторія Чернова та Олександр Лістратов – це ті люди, які допомогли систематизувати ідеї, бажання та енергію засновників клубу в потрібне русло.

Окрема подяка автору пісні про рівненський баскетбол “Все, або нічого”, MC на усіх наших домашніх матчах Андрію Шаху.

А весь інформаційний контент протягом сезону і зараз для Вас готував, готує та буде і надалі це робити, голова прес-служби Олександр Мрозович!

!!!МИ Є РІВНЕ!!!