Один з лідерів БК Рівне Тетяна Гаврильчик поповнила лави жіночої збірної України U-20. Про це заявила головний тренер жіночої молодіжки Інна Кочубей. 

Рішення було прийняте на користь Гаврильчик, оскільки у команді виник кадровий дефіцит на позицію центрової. Під час третього спарингу українок у Стамбулі зі збірною Туреччини U-20 травма спіткала Дар’ю Дубровську. Довелося шукати їй заміну. Назустріч колезі пішла головний тренер жіночої збірної U-18 Олена Федченко. Саме у складі юнацької збірної Гаврильчик мала захищати прапор України на чемпіонаті Європи U-18. Спортивна доля розпорядилася інакше.

Інна Кочубей, головний тренер жіночої збірної України U-20:

– У нас «великих» дівчат усього чотири – два четвертих, два п’ятих номера. І Даша Дубровська в останній грі підвернула гомілкостоп, у неї надрив зв’язок. Ризикувати неможна, лікарі прописали 14 днів на відновлення. Консультувалася з лікарями, немає сенсу її реанімувати швидко. Дякую Олені Федченко, тренеру збірної U-18. Вона дала згоду, аби Тетяна Гаврильчик приєдналася до нас. Будемо старатися, щоб вона мала і ігрову практику.  Для 18-річного гравця це добре – тренуватися і грати зі старшими.

Джерело ФБУ