Турнір з баскетболу 3на3 серед сімей відбудеться вже найближчої неділі, у День Молоді, 24 червня, у центрі Рівного на Майдані Незалежності. Початок запланований на 14:00.

Організатори змагань, Баскетбольний клуб “Рівне”, Управління у справах сім‘і молоді та спорту Виконавчого комітету міської ради та Комунальний заклад “Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської міської ради, FCA Ukraine запрошують сім’ї доєднатися до святкування та взяти участь в турнірі.

Щоб взяти участь в змаганнях бажано попередньо повідомити організаторів за телефоном 0673637015, або ж зареєструватися можна вже на місці, перед початком змагань.

В команді має бути щонайменше троє людей, які пов’язані родинними стосунками, обов’язкова умова – це участь хоча б однієї неповнолітньої дитини.

Тож, якщо Ви дружня родина, любите весело та з користю проводити час разом, то просто зобов’язані долучитися до святкування Дня молоді разом з нами, так би мовити, і себе показати, і інших подивитись!

УСІ НА БАСКЕТБОЛ! !!!МИ Є РІВНЕ!!!