Завершився перший спортивний табір для дітей від Баскетбольного клубу “Рівне” (ВІДЕО)

0
647

Десять днів тривав перший літній табір для дітей, організований Баскетбольним клубом “Рівне”. У кемпінгу “Друзі” та санаторії “Червона калина” 36 хлопців та дівчат від наймолодших до старших підлітків разом з досвідченими тренерами, серед яких Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук, тренер збірної України Валерій Жартун, діючі гравці клубу Віктор Герасимчук та Тетяна Олексійчук увесь цей час разом жили улюбленою грою – баскетболом.

Набір в дебютний табір створив справжній ажіотаж серед юних любителів баскетболу та їх батьків. Географія учасників не обмежилася лише Рівненщиною, були тут представники, як ближніх, так і дальніх областей. Пожити з однодумцями та здобути нові знання та навички улюбленої гри з’їхалися, як початківці, які лише вперше знайомляться з баскетболом, так і ті, які вже багато років займаються цим видом спорту у спортшколах.

Спортивний режим, щоденні дворазові тренування з досвідченими фахівцями, відпрацювання різних елементів баскетболу, починаючи від фізичної підготовки та правильної техніки кидка, і закінчуючи ефективною грою в захисті, відповідальним за яку був сам Сергій Ліщук.

Здобуті навички юні баскетболісти демонстрували як і своїм рідним, у “батьківський день”, так і тренерам, під час здачі підсумкових тестів, які пройшли у формі змагань.

Тішили юних спортсменів своєю майстерністю тренери, а в останній день табору, до дітей з баскетбольною “шоу програмою” завітав, як виявилось згодом, улюбленець усіх юних уболівальників БК “Рівне”, гравець команди Василь Федорчук, який окрім ефектних слем-данків, разом з Олексієм Волошиним, помірялися силами в змаганнях на влучність проти команди Сергій Ліщук – Віктор Герасимчук. Влучнішими виявились останні, але перемогла, як завжди, дружба та емоції дітей, які з захопленням спостерігали та підтримували своїх улюбленців в цій справжній “битві титанів”.

Десятиденне перебування у таборі не обмежувалось лише здобуттям та відточенням баскетбольних навиків, були тут і всі атрибути літнього дитячого відпочинку, починаючи від колективних ігор та купанням в озері, і завершуючи справжніми безсмертними традиціями, як нічне намащення зубною пастою своїх сусідів по кімнаті.

За підсумками цього баскетбольного кемпінгу, усі його учасники отримали рекомендації від тренерів, цінні призи та подарунки, але, найголовніше – це нових друзів, купу емоцій, веселих та приємних спогадів, які лише стимулюватимуть в майбутньому дітей підвищувати свою майстерність та покращувати баскетбольні навички.

Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук, задоволений результатами та атмосферою, яка панувала в таборі. Каже, що за багато років виступів і за кордоном, і в Україні накопичелося дуже багато цікавих та корисних ідей, які хоче реалізувати у своєму рідному місті та БК “Рівне”, і тому, коли Валерій Жартун підкинув ідею провести такий табір, то відразу на це погодився та вирішив взяти в ньому найактивнішу участь, адже знає, як це робиться та і Валерій Жартун, як тренер теж має багато досвіду в цьому напрямку.

Сергій Ліщук обіцяє, що такий табір буде традиційним, і розширюватиметься, зокрема, на наступний рік заплановано вже два таких “заїзди”, в одному будуть менші діти, а в другому – старші.

Сюжет про спортивний табір БК “Рівне” від Телерадіокомпанії “Ритм”.