Рівненська команда “AMP Basket” з гравцями БК “Рівне” Іваном Мисковцем, Олександром Шепелевим та Василем Федорчуком у складі здобула перемогу на черговому етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 «CHERNIVTSI CUP 2018».

“AMP Basket” на ці змагання виставив дві команди, які змагалися серед дорослих та серед юнаків U-18, в обох номінаціях золоті нагороди дісталися рівнянам. Зазначимо, що “AMP Basket” є переможцем і попереднього етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3, який відбувався у Вінниці. Ось що пишуть про ці змагання місцеві чернівецькі ЗМІ:

На майданчику ЧНУ провели етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 «CHERNIVTSI CUP 2018».
У змаганнях взяли участь 40 команд, які представляли Чернівецьку, Рівненську, Львівську, Хмельницьку області. Учасники змагань виборювали перемогу в трьох категоріях – чоловіки, U18 та жінки.
На Буковину завітали відомі баскетболу. Серед них – Іван Мисковець, який минулого року виступав за юнацьку збірну України 3х3 на чемпіонаті світу, який відбувся у Китаї. Тоді українська збірна потрапила до чвертьфіналу, де поступилася словенцям – 18:20. Разом із Іваном Мисковцем за команду «АМР-Баскет» (Рівне) грав Володимир Жартун (син відомого тренера Валерія Жартуна), який минулого місяця очолював українську команду (за неї виступали учні ліцею №10 м. Калуш) на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 серед школярів. Ці змагання відбулися у сербському Белграді.
Щодо змагань у Чернівцях, то команда «АМР-Баскет» (Рівне) святкувала перемогу серед чоловіків. У категорії U18 кращими також стали представники Рівного. Відзначимо друге місце у цій категорії чернівецької команди «StarLife», за яку виступали вихованці тренера Геннадія Водовоза – Микита Цуркан, Олександр Радомський, Олег Побережник та Максим Нестеренко.
Серед жінок перемогу святкувала збірна Хмельницької області. Трійку кращих замкнула чернівецька команда «Черніка» (Аліна Щітка, Моніка Тимчишин, Єлизавета Водовоз, Анастасія Павлюк).
Переможці та призери гратимуть у фінальній частині змагань, яка відбудеться на початку серпня в Києві.
Організатором змагань стала Чернівецька обласна федерація баскетболу за підтримки ЧНУ та Чернівецької ОДЮСШ.
Переможці та призери змагань:
Чоловіки:
1. «АМР-Баскет» (Рівне): Володимир Жартун, Іван Мисковець, Олександр Шепелев, Василь Федорчук
2. «Винімай» (Львів): Вадим Палюх, Артем Следюк, Віталій Бєлла
3. «Вятрачок» (Львів): В. Капко, П. Кич, Д. Кич, М. Вятрикач
U18
1. «АМР-Баскет U18» (Рівне): Андрій Басовець, Артем Ющик, Олександр Вишневський, Влад Білецький
2. «StarLife» (Чернівці): Микита Цуркан, Олександр Радомський, Олег Побережник, Максим Нестеренко
3. збірна Хмельницької області: Вадим Сірий, Олександр Бужанський, Артем Моргун, Сергій Смикал
Жінки
1. Збірна Хмельницької області: Наталія Попик, Лариса Стаднік, Вероніка Зволяк, Анжеліка Зволяк
2.«Галичанка» (Львів): А. Кравець, Т. Малець, Н. Дмітрієвич
3. «Черніка» (Чернівці): Аліна Щітка, Моніка Тимчишин, Єлизавета Водовоз, Анастасія Павлюк
Судді змагань: Руслан Чехімський, Геннадій Водовоз, Денис Поворознюк, Тетяна Ришко.