Триває підготовчий етап жіночої збірної України U-18 до участі в Чемпіонаті Європи. У складі збірної виступають гравчині БК “Рівне” Тетяна Гаврильчик та Анастасія Климчук, а в тренерський штаб команди входить В’ячеслав Ковалевський.

Наразі дівчата вирушили до Фінляндії, де проведуть два спаринги зі збірною місцевих однолітків. Матчі заплановані на 27 та 28 липня, і відбудуться вони у мальовночому містечку Лог’я (50км на захід від Гельсінкі). Це будуть заключні спаринги українок перед європейською першістю, зазначимо, що фінки також є учасниками цих змагань, щоправда виступатимуть в іншій відбірковій групі.

Олена Федченко, головний тренер жіночої збірної України U-18: – У нас склад з 9 дівчат вже визначений. У цих іграх подивлюся 10, 11, 12, 13-го. На результат у цих спарингах не гратимемо, звертатиму увагу на командні взаємодії. Не гратимемо на результат, але намагатимемося гідно виступити. Ми не грали на результат і у матчах у Кошице (поразка 74:84 і перемога 75:61). Що нам потрібно допрацювати, ми зрозуміли вже у матчах зі Словаччиною. А після спарингів з Фінляндією залишиться 5 днів до початку чемпіонату Європи. Щось кардинально змінити вже не встигнемо. То ж ці спаринги – для підтримки ігрового тонусу.

Ігри у Фінляндії відбудуться 27 та 28 липня о 18:00 за київським часом.

Нагадаємо, що жіночий чемпіонат Європи U-18 у Дивізіоні В відбудеться в Австрії з 3 до 12 серпня. На груповому етапі українки зіграють зі збірними Норвегії, Косово, Білорусі, Словаччини та Люксембургу. До раунду плей-офф вийдуть дві кращі команди групи.