Черговий сезон для Баскетбольного клубу “Рівне” вже видніється на обрії, команда активно готується до старту нового Чемпіонату України у Вищій лізі. А ми продовжимо знайомити Вас з гравцями, які відстоюватимуть честь клубу та нашого міста у всеукраїнських змаганнях.

Читайте також: Ми є Рівне! Олександр Шепелев, та Ми є Рівне! Віктор Герасимчук

Цілеспрямований, працьовитий, відповідальний, доброзичливий. Саме так кажуть ті хто знають, працюють та грають з героєм нашої публікації, молодим та перспективним двадцятидворічним Дмитром Тимощуком.

В сезоні 2017-2018 Дмитро Тимощук в складі БК “Рівне” в Чемпіонаті та Кубку України провів 32 матчі, маючи в середньому по двадцять хвилин ігрового часу на майданчику, а це загалом 10 годин, 41 хвилина та 8 секунд. Граючи на позиція 1-2 номера до командної скарбниці приніс 198 очок. Зробив 125 підборів, 106 результативних передач, 70 перехоплень, та стільки ж втрат і 78 персональних фолів. Сезон закінчив із загальним рейтингом ефективності 318 а в показнику +/- має +162.

Дмитро Юрійович Тимощук народився 7 жовтня 1995 року у місті Остріг. Там у восьмирічному віці і почав займатися баскетболом у тренера Олега Камінського. Із теперішнім зростом в 188 сантиметрів в різних командах спробував себе ледь не на всіх позиціях. А як для двадцяти двох років, то в Дмитра Тимощука вже доволі солідний список команд та змагань в яких довелося пограти. Це БК-93, “Водник-НУВГП” та власне БК “Рівне”. В різні роки грав у Студентській лізі України, першому та вищому дивізіоні відчизняного чемпіонату. Має звання чемпіона Західного регіону студентської та першої ліги, але своїм найвдалішим сезоном та найбільшим досягненням поки вважає – це четверте місце вищої ліги разом з БК “Рівне”. Упевнений, що головні перемоги ще попереду, і пов’язує він їх саме з БК “Рівне”.

Вважає, що минулий сезон для нього особисто вдався, і був дуже корисним, адже отримав великий ігровий досвід, виступаючи проти сильних суперників. Відчув прогрес як в своїй грі так і в діях всієї команди, яка за цей рік стала набагато сильнішою. Вважає, що є ще куди рости в своїй грі, так і в командній, а тому, зараз працює ще більш наполегливо, бо всі свої плани на майбутнє пов’язує тільки з БК “Рівне”, який для нього дуже швидко став єдиним та улюбленим, а тому хоче зробити усе можливе, щоб команда боролася та здобула золоті медалі Вищої ліги. Адже минулий сезон показав, що БК “Рівне” зараз може на рівних грати та обігрувати буд-якого суперника, особливо з такою підтримкою в залі, як є зараз у команди. Саме перемоги над фаворитами, аншлаги на домашніх іграх та шалена підтримка уболівальників для Дмитра Тимощука і є найяскравішими спогадами у першому сезоні для нього в формі БК “Рівне”.

Вільний від роботи час Дмитро Тимощук проводить з друзями, а своїм хоббі називає їзду на своєму автомобілі. Щоправда, покататись з ним навряд чи вийде, особливо дівчатам, адже вже аж п’ять років важливе місце в його “машині”, житті та серці займає кохана Людмила. І хоч спокусити Дмитра навряд чи вдасться, але він ніколи не відмовиться посмакувати жульєн, який для нього є улюбленою стравою, подивитися серіал “Універ”, чи фільми за участі актора Тома Харді.

Це все Дмитро Тимощук, гравець БК “Рівне”! 💪МИ Є РВІНЕ💪