Людмила Спиридонова віддала баскетболу двадцять два роки свого життя улюбленій грі. На цьому зупинятися не збирається. Звання капітана Баскетбольного клубу “Рівне” належить їй по праву, адже, як кажуть партнерки по команді, вона лідер не лише на майданчику, але й душа компанії за його межами.

Людмила Спиридонова народилася 18 грудня 1984 року у місті Рівне. З дванадцяти років почала займатися баскетболом у “батька рівненського жіночого баскетболу” Валерія Жартуна. З 2003 року почалася її “доросла” професійна кар’єра, звісно ж, у БК “Сузір’я”. Лише в 2009 вона на деякий час переїхала до Івано-Франківська, де виступала за місцевий баскетбольний клуб, але згодом знову повернулася до рідного міста. Наразі, зі зростом 177 сантиметрів грає на позиції 3-4 номера.

Вважає, що дебютний сезон для БК “Рівне” вдався, адже команда здобула бронзові медалі у Жіночій Суперлізі, а гравці звання Майстрів спорту. “Вдавалося не все, але все ж таки ми це зробили, вдячна керівництву клубу, вони нас дуже підтримували весь сезон, молоді гравці також старалися і допомагали (нам старшим😊). Найяскравішим спогадом є остання гра з Бердянськом, це було круто, нас підтримували всі ( наші вболівальники 🤗🤗🤗, я їх обожнюю”, – згадує про минулий чемпіонат Людмила Спиридонова.

Людмила Спиридонова одружена, її чоловік Денис Спиридонов також професійний баскетболіст та займається тренерською діяльністю, щоправда не у Рівному, а у Чернівцях. Тож, самій гравчині доводиться розриватися між коханим чоловіком та улюбленою командою, якою для неї зараз є БК “Рівне”. Крім того в Людмила та Денис виховують двох діток, Антона та Олександру.

Не шукає Людмила кумирів та улюблених гравців за океаном, як ми вже казали улюблений клуб для неї – це БК “Рівне”, а гравець, а точніше гравчиня – це партнерка по команді, а тепер вже мабуть і добра подруга – Вікторія Шматова.

Людмила Спиридонова своїм хоббі називає читання книг та катання на лижах. Вільний час проводить з дітьми та чоловіком, але переважно на баскетбольному майданчику.

Улюблена страва: Грецький салат.

Улюблений кіноактор: Він Дизель та Метью Макконахі.

Влітку відпочивала в Буковелі, але, крім того, активно підтримувала спортивну форму, виступаючи в турнірах з баскетболу 3х3, як в Україні так і за кордоном.

Це все Людмила Спиридонова, капітан БК “Рівне”! 💪МИ Є РВІНЕ💪