Напередодні старту нового сезону Баскетбольний клуб «Рівне» презентував нових спонсорів команди, а також подякував всім тим, хто підтримує клуб від моменту його заснування. Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук висловив вдячність обласній та міській владі, а також компаніям-партнерам, які повірили у відродження баскетболу в Рівному. Нагадаємо, жіноча команда в дебютному сезоні виборола «бронзу» Суперліги, а чоловіки потрапили в четвірку найкращих Вищої ліги.

Виконання поставлених завдань в новому сезоні було б неможливим без залучення фінансової підтримки. Хоч левова частка бюджету клубу формується завдяки бюджетним коштам міста та області, але завжди приємно, коли компанія однодумців розширюється завдяки фінансово-успішним людям, які розуміють важливість розвитку спорту в місті та не на словах, а на ділі допомагають в відродженні та становленні баскетболу у Рівному.

З цього сезону до колективу підтримки БК “Рівне” долучилися такі відомі бренди, як мережа магазинів компьтерної техніки “КТС”, інтернет-магазин спортивного одягу “Slam City”, виробник високоякісних металопластикових конструкцій ТМ “Epsilon” , Клесівський кар’єр нерудних копалин “ТехноБуд” та ТЦ “Злата Плаза”.
Керівництво та представників вищезгаданих компаній представили іншим партнерам та спонсорам БК “Рівне”, які підтримують клуб з перших днів існування – це компанія “AutoPlus”, ТМ Spele, компанія “Полісся-Трейд”, спільне українсько-чеське підприємство “PST Ukraine”, магазин меблів “Baltic House”, ТМ Futbolki.net, ТМ Espresso LAB, поліграфічна компанія “VPM Поліграф”, виробник спортивного одягу “Gera”, Медико-діагностичний центр ” Експерт”.

Усі партнери та спонсори клубу змогли познайомитись один з одним, а також поспілкуватися в неформальній обстановці. Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук кожному з них вручив атрибутику клубу та запрошення на матчі.

Нагадаємо, що вже цими вихідними 6 та 7 жовтня чоловіча команда БК «Рівне» проведе перші матчі нового сезону Вищої ліги. На своєму майданчику підопічні Михайла Переверзія прийматимуть баскетбольний клуб «Старий Луцьк». У суботу поєдинок розпочнеться о 17:00, а в неділю о 13-ій годині.

Через свою зайнятість не змогли прийти на зустріч наші уболівальники Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, міський Голова Рівного Володимир Хомко та секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

Тож подяки за допомогу від Баскетбольного клубу “Рівне” отримали і представники обласної та міської влади, які дуже часто підтримують команду в залі на трибунах.

Перший заступник Голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ундір

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та його заступник Олексій Бучинський.

Заступник міського Голови Рівного, депутат Рівнеради Сергій Васильчук

Депутат Рівнеради Богдан Гапяк

Депутат Рівнеради Віталій Павелків

Депутат Рівнеради Святослав Стельмащук

Начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ліпський

Директор Обласної школи Вищої спортивної майстерності Леонід Комлончук

Власник компанії “КТС” Михайло Шматов

Представник компанії виробника високоякісних металопластикових конструкцій “Epsilon”.

Директор клесівського кар’єру нерудних копалин “ТехноБуд” Олександр Ковальчук

Власник та директор інтернет-магазину спортивного одягу “Slam City” Віктор Поліщук

Генеральний директор “PST Україна” Ольга Савчук

Представник компанії “AutoPlus” Валентина Біланчук

Представник торгової марки “Spele”

Представник компанії “Полісся Трейд”

Представник Торгової марки “Gera”.

Власник магазину меблів “Baltic House”, один з лідерів Фан-клубу БК “Рівне”, Роман Омельковець.

Роман Гапончук директор компанії “Espresso Lab”

Фоторепортаж Романа Цупрука