Відкриття сезону у Рівному! БК “Рівне” – “Старий Луцьк”. Відеотрансляція

0
531

Баскетбольний клуб “Рівне” вкотре запрошує усіх любителів цієї гри та шанувальників нашої команди на гру відкриття сезону у нашому місті. Чемпіонат розпочинається з “Волинського дербі” у Вищій лізі. У суботу 6 жовтня о 17:00 в Спорткомплексі “ДЮСШ-4” Баскетбольний клуб “Рівне” прийматиме БК “Старий Луцьк”.

Нагадаємо, що вартість квитка для дорослих на всі матчі БК “Рівне” в цьому сезоні становитиме 30 гривень. Діти шкільного віку та менші, а також, пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій та журналісти за пред’явлення підтверджуючих документів вхід на матчі безкоштовний на непозначені місці, додаткові лавки, стоячі тощо…
Квитки будуть двох типів з місцями та без них.
Тому приходьте заздалегідь, щоб вибрати кращі місця, якщо хочете сидіти всією родиною. Купуйте, будь-ласка, квитки – підтримайте клуб, працюємо над тим, щоб організувати онлайн продаж та абонементи на сезон!

Ми очікуємо від Вас аншлаг на кожному поєдинку нашого клубу! Якщо казати конкретно про цей матч, то вже відомо, що з Луцька їде повний автобус уболівальників, 35 чоловік. Тому, не баріться, приходьте на гру та покажемо сусідам, де є столиця баскетболу в Західній Україні!

Для наших уболівальників з інших міст та країн, Телерадіокомпанія “Ритм” на замовлення Баскетбольного клубу “Рівне” організовує відеотрансляцію поєдинку.

Тож, чекаємо Вас у залі та біля своїх моніторів і гаджетів, сьогодні, 6 жовтня, о 17:00.
👉УСІ НА БАСКЕТБОЛ👈 💪МИ Є РІВНЕ💪