🏀🏀🏀 Дружній колектив Баскетбольний клуб “Рівне” сьогодні радий вітати з Днем Народження, справжнього професіонала своєї справи, тренера клубу Сергія Черненкова.
Від імені гравців, адміністрації, керівництва та уболівальників, щиро бажаємо Вам, перш за все, здоров’я та терпіння, щастя та вдачі, оптимізму та енергії для майбутніх спортивних досягнень.

Усіх гараздів Вашій родині та хороших, вірних друзів, які завжди будуть поруч з Вами і зможуть підставити своє плече у потрібний для Вас час. Наша дружня команда БК “Рівне” докладе усіх зусиль, щоб Вас знали, як професійного тренера команди-переможця. Тож бажаємо не зупинятися, а із ще більшим ентузіазмом кувати нагороди для нашого клубу, тим самим прославляючи БК “Рівне” наше місто та Рівненщину в Україні. Тож нехай щастить Вам у всіх починаннях, нехай збуваються усі мрії та побажання, мирного неба Вам над головою, а Ангел-охоронець щоб завжди був поруч і провадив Вас по житті, оберігаючи від усяких негараздів. З Днем Народження! 💪МИ Є РІВНЕ💪🏀🏀🏀