З нагоди двадцятип’ятиріччя створення професійного баскетбольного клубу у Рівному, міський голова Володимир Хомко та очільник ОДА Олексій Муляренко привітали та нагородили перших рівненських баскетболістів-професіоналів.

Саме з дев’яносто третього року, бере початок історія професійного баскетболу у Рівному. До того часу в місті грали лише на аматорському рівні. Все почалося із створення легендарного БК-93 “Пульсар”, який за чверть сторіччя існування зробив з Рівного справжнє баскетбольне місто, завдяки якому рівняни полюбили цю гру, завдяки якому виросло вже не одне покоління гравців-професіоналів, завдяки якому ігри БК “Рівне” зараз збирають аншлаги на своїх домашніх матчах.

Тож з нагоди ювілею пам’ятні нагороди отримали та п’ятірка баскетболістів, які двадцять п’ять років тому першими вийшли захищати честь Рівного на професійному баскетбольному рівні.

Це Олег Максютинський, Олег Сотник, Анатолій Колот, Вітор Прищепа, а також Євген Поносов, який, нажаль, не дожив до цих днів. Замість нього нагороду отримав син баскетболіста Олександр, який гідно продовжує справу батька, і вже в своєму юному віці виступає за баскетбольну збірну України та цьогоріч брав участь у Чемпіонаті Європи.

Баскетбольний клуб “Рівне” робить усе можливе, щоб з честю продовжувати започатковану двадцять п’ять років тому справу цими людьми. Команда перш за все грає для Вас, наші уболівальники, ми віримо, що робимо ми це непогано, і якщо Вам подобається, то ми чекаємо на Вас на наших іграх! Це дуже стимулює гравців робити все ще краще!

Чекаємо Вас вже в перший вікенд листопада!

👉🇺🇦Суперліга Жінки🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Франківськ-ПНУ”🏀
📅 2 листопада (п’ятниця)📅
📌 Дюсш #4📌
🎬 15:00🎬

👉🇺🇦Вища ліга. Чоловіки🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Хімік-2”🏀
📅 2 листопада (п’ятниця)📅
📌 Дюсш #4📌
🎬 19:00🎬

👉🇺🇦Вища ліга. Чоловіки🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Хімік-2”🏀
📅 3 листопада (субота)📅
📌 Дюсш #4📌
🎬 15:00🎬

👉🇺🇦Суперліга Жінки🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – СБК “Львів”🏀
📅 4 листопада (неділя)📅
📌 Дюсш #4📌
🎬 17:00🎬

‼️УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼️💪МИ Є РІВНЕ💪🏀🏀🏀