Двома важкими, але дуже важливими перемогами у Вищій лізі Чемпіонату України порадувала своїх уболівальників чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне”. Суперник, “Хімік-2” з Южного, вже цього сезону не на словах а на ділі показав, що з ними варто рахуватися, адже зумів в прямому сенсі слова розгромити івано-франківську “Говерлу”. Тож, скоріш за все, баскетболісти з Одещини також будуть одними з головних претендентів на вихід до другого етапу змагань, куди разом з ними прагне та мчить БК “Рівне”. Саме тому, результати цих ігор були надзвичайно важливими для обох команд, адже ці перемоги та поразки перенесуться до турнірної таблиці другого етапу чемпіонату.

Рівнянам було б значно легше, і гравці почувалися б упевненіше, якби їм на майданчику міг допомогти основний розігруючий команди Ілля Шемосюк, але рецедив старої травми не дозволив йому це зробити. Коли відновиться та зможе повернутися на майданчик баскетболіст наразі невідомо.

Тож, враховуючи всі суб’єктивні та об’єктивні обставини команди подарували глядачам два неймовірно напружених надемоційних суперматчі. В обох іграх баскетболісти тримали уболівальників в напруженні до самої фінальної сирени. Ще більше позитивних емоцій додало, що в обох матчах у вирішальні, заключні хвилини, саме рівняни схиляли шальки терезів підсумкового результату на свою користь.

Так у першому матчі гойдалки тривали протягом усіх сорока хвилини. Так, згідно статистичного протоколу, протягом гри лідер змінювався 15 разів, і 14 разів на табло був нічийний рахунок. Так, після першої чверті на табло нічия 22:22, на велику перерву лідерами пішли южненці 44:43. Перед заключною десятихвилинкою перевага гостей становила вже шість очок 60:66. Цікаво, що в кожній із трьох чвертей баскетболісти “Хімік-2” неодмінно набирали 22 пункти. Загалом же протягом гри гостям вдавалося відірватися на вісім пунктів. Але, останню десятихвилинку рівняни провели просто неймовірно. Спершу протягом хвилини Євген Коровяков набрав поспіль сім очок, вивівши свою команду уперед. І хоч гості відповіли влучним триочковим, але рівнян вже було не зупинити. На 33 хвилині після влучного триочкового від Віктора Герасимчука на табло востаннє засвітився нічийний рахунок 72:72. Далі після двоочкового від Дмитра Тимощука, шість поспіль пунктів набирає Василь Федорчук, гості відповіли двома триочковими. Крапку в матчі поставив Тарас Шанюк за чотирнадцять секунд до фінальної сирени 82:78, чотири очки за такий проміжок часу южненці відіграти не спромоглися.

Найрезультативнішим в цьому матчі став Євген Коровяков, який набрав 20 очок, зробив 8 підбирань та 6 результативних передач. 17 пунктів в активі Олександра Шепелева, а Василь Федорчук додав 12 очок.

В повторній грі суперники також не відпускали один одного далеко, але все ж частіше саме рівняни були протягом гри лідерами. Незважаючи на це, на велику перерву команди пішли за нічиєї 41:41. На початку третьої чверті гостям вдалося піти у відрив, але їх ривка 6:0, рівняни відповіли своїм 10:0, і все стало на свої місця. Перед заключним ігровим відрізком господарі мали гандикап у шість пунктів 63:57, а з початком четвертої чверті закріпили свою перевагу ривком 7:0, довівши відрив до +13. Гості зуміли наблизитись на відстань чотирьох пунктів, але не більше, в підсумку друга поспіль перемога, цього разу у плюс п’ять 74:69.

Як і в попередній грі найрезультативнішим став Євген Коровяков 23 очки та 8 підбирань. Приз кращого пасувальника в цій грі забрав Віктор Герасимчук – 10 результативних передач, високий показник, який не часто побачиш у статистичному протоколі. Олександр Шепелев також в цьому матчі був серед найрезультативніших 16 очок та 7 підбирань.

Тож чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” наразі має стовідсотковий результат у шести зіграних матчах, а враховуючи те, що в іншій групі Харківські Соколи програли свою першу гру в сезоні, таким чином БК “Рівне” залишився єдиною командою Вищої ліги в обох підгрупах, яка має стовідсотковий результат.

Наступні ігри чоловіча команда БК “Рівне” проведе 10-11 листопада у Києві проти “Київ-Баскет 2”.