Провідні гравці чоловічої та жіночої команди Баскетбольного клубу “Рівне” провели відкритий урок баскетболу для учнів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15.

Вікторія Шматова, Василь Федорчук, Юрій Кузьминець, Олександр Шепелев та Назарій Кісільчук поділилися секретами та показали майстер-клас з ведення м’яча і влучного кидка. Разом з школярами провели розминку, таку як роблять гравці БК “Рівне” перед іграми та тренуваннями. А вже потім розділившись на команди дорослі з дітьми змагалися у різноманітних конкурсах та естафетах. Традиційно все закінчилося фотосесією усіх учасників уроку, в свою чергу, школярі отримали запрошення на матчі БК “Рівне”.

“Для нашого клубу участь в подібних заходах є новинкою, – розповідає Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук. – Хоча, звісно, ми планували влаштовувати подібні акції ще, мабуть, від початку створення клубу, але все чомусь відкладали це “на завтра”. І от до нас звернулися вчителі СпШ №15, і ми зрозуміли, що цю ідею треба нарешті реалізувати. Упевнений, що тепер подібні відкриті уроки баскетболу від БК “Рівне” стануть регулярними, і ми відвідаємо усі школи Рівного, тим більше, що на прикладі 15 школи ми побачили, що в цьому є зацікавленість як керівництва закладу, так і дітей, які з ентузіазмом та натхненням займалися спортом разом з нашими гравцями. А популяризація баскетболу, фізкультури, спорту та здорового способу життя – це і є одне із стратегічних завдань нашого клубу, і де це робити, як не в школах з дітьми, які є майбутнім нашого міста та країни”.

Заступник директора з виховної роботи школи Тетяна Луцюк розповіла, що запрошення гравців БК “Рівне” для проведення такого відкритого уроку – це один із заходів Всеукраїнського проекту “Здорові, радісні діти”, який зорієнтований на популяризацію здорового способу життя, серед яких і відкриті уроки з відомими спортсменами.

Як з’ясувалося вже під час самого уроку, зустрітися саме з гравцями БК “Рівне” – це була перш за все ініціатива школярів. Виявляється учні СпШ№15 є частими гостями на іграх клубу, і навіть ходять на них організованими групами та цілими класами, маючи такий собі, неофіційний шкільний фан-клуб БК “Рівне”.

Нагадаємо, що вже цими вихідними чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” проведе чергові поєдинки у Вищій лізі Чемпіонату України. У Спорткомплексі “ДЮСШ-4” відбудеться “класичне баскетбольне західноукраїнське дербі”. БК “Рівне” прийматиме “Львівську Політехніку”. У суботу 17 листопада гра розпочнеться о 17:00, а у неділю 18 листопада команди вийдуть на паркет о 13:00.

Запрошуємо усіх відвідати ці цікаві ігри та підтримати команду, яка робить усе для того, що радувати своїх уболівальників видовищною грою та перемогами. Як відомо БК “Рівне” – єдиний клуб Вищої ліги Чемпіонату України, який має стовідсотковий результат у турнірній таблиці. 8 перемог у восьми матчах.

УСІ НА БАСКЕТБОЛ 💪МИ Є РІВНЕ💪

Фоторепортаж з Відкритого уроку баскетболу від БК “Рівне”

Сюжет Телеканалу UA:Рівне