Молодіжна жіноча команда Баскетбольний клуб “Рівне”-ОСДЮСШОР вийшла на перше місце турнірної таблиці у Вищій лізі Чемпіонату України. Сталося це після ігор у перший день зими та перемоги рівнянок у Житомирі над місцевою ЖДУ ім.І.Франка- КАЛІПСО. Від початку гри підопічні Марина Максимчук захопили лідерство в рахунку, і не віддали його до фінальної сирени обігравши суперниць в кожній з чотирьох чвертей.
Відзначимо “тріпл-дабл” Катерина Ящук 24 очки, 10 підбирань та стільки ж результативних передач. Вікторія Єфімова додала 23 очки, “дабл-дабл” у Яни Катеринчик – 16 очок та 11 підбирань, Олександра Іванова – 12 очок та 7 підборів.
Повторна гра цих команд відбудеться у Житомирі сьогодні, 2 грудня і розпочнеться о 14:30.
Незважаючи на те, що команди у лізі зіграли різну кількість матчів, тим не менше дуже приємно бачити саме наш БК “Рівне” – ОСДЮСШОР на вершині турнірної таблиці!
Так тримати, дівчатка! 💪МИ Є РІВНЕ💪
Вже сьогодні, у неділю 2 грудня на 12:00 ми запрошуємо усіх наших уболівальників до Спорткомплексу “ДЮСШ-4” підтримати нашу головну жіночу команду. Черговий матч жіночої Суперліги. До нас їде найтитулованіший клуб країни, дев’ятиразовий Чемпіон України “Козачка-КПУ” із Запоріжжя!
👉🇺🇦Суперліга. Жінки🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – “Козачка-КПУ”🏀
БК “Рівне” – “Козачка-КПУ”
📅 2 грудня (неділя)📅
📌 Дюсш #4📌
🎬 12:00🎬
‼️УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼️ 💪МИ Є РІВНЕ💪🏀🏀🏀