Відразу шість з дев’яти учасників жіночої Суперліги вже цього сезону гратимуть на другому етапі змагань чемпіонату. Виконком Федерації баскетболу України на своєму засіданні затвердив зміни до регламенту розіграшу жіночих змагань.

Якщо у попередні роки у чемпіонаті команди грали регулярний чемпіонат у чотири кола, і потім кращі чотири команди змагалися у плей-офф та розігрували медалі, то вже в цьому сезоні 2018-2019 кількість учасників другого етапу було розширено.

Виконком ФБУ проголосував за зміни, які мають підвищити інтерес до змагань у жіночій Суперілізі. Згідно змін і доповнень команди, які посіли 1 і 2 місце у регулярній першості, потрапляють одразу до 1/2 фіналу плей-оф. Команди, які посіли місця з 3 по 6, розіграють між собою ще 2 путівки до 1/2 фіналу у першому колі плей-офф. Принцип формування пар першого раунду:
3 команда – 6 команда
4 команда – 5 команда
Таким чином збільшується кількість команд, які ведуть боротьбу за вихід до плей-офф протягом сезону і, відповідно, збільшується кількість матчів, які можуть вплинути на підсумковий результат у турнірі.

Нагадаємо, що жіноча команда БК “Рівне” є діючим бронзовим призером Суперліги. В цьому сезоні команда вже провела дванадцять матчів, в яких здобула шість перемог та зазнала стільки ж поразок. В турнірній таблиці рівнянки знаходяться на третьому місці з дев’яти команд.