Баскетбольний клуб “Рівне”- кращий спортивний клуб, а Сергій Ліщук – кращий спортивний організатор. Це визнання БК “Рівне” отримав на щорічній церемонії “Герої спортивного року Рівненщини”. Серед тринадцяти номінацій клуб був представлений у двох, і в обох здобув упевнену перемогу за підсумками голосування спеціальної комісії, яка складалася з представників Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області, управління у справах молоді та спорту ОДА, керівників фізкультурно-спортивних товариств, членів виконкому РОВ НОК України, працівників Управління, спортивних журналістів тощо, які таємним голосуванням визначали переможців у зазначених номінаціях.
Крім того, у номінаціях “Спортивна гордість Рівненщини 2018 року”, відзнаки отримали гравчині жіночої команди БК “Рівне” Дарина Степанюк та Людмила Спиридонова, а також тренери В’ячеслав Ковалевський та Сергій Шемосюк.
Баскетбольний клуб “Рівне” дякує за визнання, і буде і надалі працювати над тим, щоб тримати “задану висоту” надалі, популяризуючи улюблену гру на Рівненщині та гідно представляючи рідний край на всеукраїнській арені!

Сюжет Телеканалу “Ритм”