Команда “НУВГП” складена майже повністю з гравців БК “Рівне-2 ОСДЮСШОР” та очолювана тренером Олегом Сотником виборола трет’є місце в Дивізіоні “Захід” Студентської ліги України.

Посівши друге місце з чотирьох команд на відбірковому турі у Луцьку, рівняни в півфіналі поступилися “Львівській Політехніці”. У грі за трет’є місце команда “НУВГП” обіграла “Івано-Франківський коледж ФВНУФВіСУ” 75:66.

Незважаючи на бронзові нагороди, рівняни не пробилися до всеукраїнського фіналу Студентської ліги України, адже, згідно регламенту, туди потрапляють дві кращі команди регіонального дивізіону.

Баскетбольний клуб “Рівне” чекає своїх уюлівальників на шалений, а тепер і максимально відповідальний баскетбольний вікенд у Рівному. Вкотре чотири домашні матчі за три дні наших головних команд. Ми не дарма наголошуємо на слові ВІДПОВІДАЛЬНИЙ, бо як ніколи зараз ігри в будуть не для кількості. Жодного “прохідного” суперника, жодного права на помилку, командам потрібно тільки чотири перемоги!
⛹️‍♀️Ігри жіночої команди Баскетбольний клуб “Рівне” ⛹️‍♀️проти СБК “Львів” та “Франківськ-ПНУ” будуть останніми домашніми поєдинками команди в регулярному чемпіонаті перед затяжним фінішнім п’ятиматчевим виїзним турне. Тільки дві перемоги дозволять з упевненістю дивитися на майбутні перспективи участі в плей-оф та оцінювати шанси команди в іграх на виліт.
⛹️‍♂️Важко визначити щось одне найголовніше в протистоянні чоловічої команди Баскетбольний клуб “Рівне” проти БК “Тернопіль-ТНЕУ”. ⛹️‍♂️
– Це дві заключні гри першого етапу чемпіонату.
– Тільки дві перемоги дарують рівнянам перше місце турнірної таблиці і солідний гандикап на другому етапі.
– Тернополяни в першому колі в своїх домашніх іграх завдали дві болючі поразки, і треба з ними за це поквитатися.
Мабуть цього більш ніж достатньо, щоб ВИ УСІ, наші віддані та вірні уболівальники, відклали усі плани, і незважаючи на погоду, чи будь-які інші справи, в найближчу п’ятницю, суботу та неділю, взяли всіх своїх родчиів, друзів та знайомих і вщент заповнили наш Спорткомплекс ДЮСШ-4. Наші баскетболісти та баскетболістки зроблять все можливе і неможливе, щоб подарувати Вам гарний настрій від чудової гри та ТІЛЬКИ ПЕРЕМОГ!

🏀🏀🏀💪МИ Є РІВНЕ💪
‼️УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼️

👉🇺🇦Чемпіонат України. Жінки. Суперліга🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – СБК “Львів” 🏀
⛹️‍♀️ БК “Рівне” – СБК “Львів”⛹️‍♀️
📅 15 березня (п’ятниця)📅
📌 Спорткомплекс Дюсш #4📌
🕕18:00🕕
🎥https://youtu.be/aZMd1YyXmJI 🎥

👉🇺🇦Чемпіонат України. Чоловіки. Вища ліга🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – “Тернопіль-ТНЕУ”🏀
⛹️‍♂️ БК “Рівне” – “Тернопіль-ТНЕУ”⛹️‍♂️
📅 16 березня (субота)📅
📌 Спорткомплекс Дюсш #4📌
🕔17:00🕔
🎥https://youtu.be/MKghOvYCRRk 🎥

👉🇺🇦Чемпіонат України. Чоловіки. Вища ліга🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – “Тернопіль-ТНЕУ”🏀
⛹️‍♂️ БК “Рівне” – “Тернопіль-ТНЕУ”⛹️‍♂️
📅 17 березня (неділя)📅
📌 Спорткомплекс Дюсш #4📌
🕐13:00🕐
🎥 https://youtu.be/kqDUKTSk_v4 🎥

👉🇺🇦Чемпіонат України. Жінки. Суперліга🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – “Франківськ-ПНУ” 🏀
⛹️‍♀️ БК “Рівне” – “Франківськ-ПНУ”⛹️‍♀️
📅 17 березня (неділя)📅
📌 Спорткомплекс Дюсш #4📌
🕟16:30🕟
🎥https://youtu.be/AQR3HfKrhyg 🎥

💪МИ Є РІВНЕ💪
‼️УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼️🏀🏀🏀