Кирило Подковиров та Олександр Сидорук стали гравцями чоловічої команди БК “Рівне”. Напередодні старту фінальної частини Чемпіонату України у Вищій лізі рівняни підсилились двома гравцями з “Київ-Баскет-2”

Кирило Подковиров народився 15 лютого 1996 року. Цей сезон провів у “Київ-Баскет-2”, зіграв 15 ігор, в середньому набирав 13,5 очок за гру, 4,1 підбори, 3,5 результативні передачі. Цікаво, що в жодній з чотирьох ігор між “Київ-Баскет-2” та БК “Рівне” Кирило Подковиров участі не брав. В дебютній грі за БК “Рівне” у Миколаєві гравець провів на майданчику 13,5 хвилин, набрав 2 очки, 1 підбор та 3 результативні передачі. Відзначимо, що чемпіонат 2016-2017 баскетболіст провів в складі івано-франківської “Говерли”, став з командою чемпіоном ліги, а також визнаний кращим захисником Вищої ліги, отримавши до того ж звання MVP чемпіонату.

Олександр Сидорук народився 5 листопада 2001 року. Сімнадцятирічний захисник за “Київ-Баскет-2” відіграв 24 гри та був одним з лідерів та найрезультативнішим гравцем в команді. В середньому він набирав 15,4 очок за гру, 3,4 підбори, 2,3 результативні передачі. Олександр Сидорук відіграв усі чотири гри проти БК “Рівне” в регулярному чемпіонаті в двох іграх він ставав найрезультативнішим в складі обох команд 26 та 23 очки в інших двох поєдинках він набирав 15 та 9 очок відповідно. У дебютній грі проти “Ніко-Баскет”, Олександр Сидорук провів на майданчику 6 хвилин та відзначився лише однією результативною передачею.