💥Головний тренер чоловічої команди Баскетбольний клуб Рівне сьогодні святкує свій ювілей!🎉
🏀Михайло Львович Переверзій став першим та улюбленим тренером для багатьох хлопців нашого міста, в тому числі і Віктора Герасимчука, який зараз грає за БК “Рівне”!
Працюючи на посаді помічника тренера, а потім і головним тренером легендарного БК-93 “Пульсар” залишився з командою у найскладніші часи її існування.
🏆А тепер він, разом з хлопцями БК “Рівне” перемагає сильних суперників і веде боротьбу за медалі вищої ліги. Чим, звісно, неймовірно радує всіх вболівальників!

💫Ми щиро вітаємо вас і бажаємо міцного-міцного здоров’я, успіху, енергії, сил, терпіння, наполегливості, радості, впевненості. Нехай перемоги не змусять себе довго чекати, а нагороди будуть відображенням ваших старань і праці!🔥

Нагадаємо, відтепер квитки на всі матчі чоловічої та жіночої команди БК “Рівне” можна придбати онлайн не виходячи з дому. Особливо зараз це буде дуже актуальним, адже в команд почалися надвідповідальні матчі з достойними та сильними суперниками, а значить, і баскетбол у нас буде найвищого гатунку, і ми очікуємо аншлаги у нашому спорткомплексі. Тож, не зволікайте, вже зараз Ви можете придбати квитки на найближчі ігри нашої чоловічої команди. Нагадаємо, що цієї суботи 13 квітня о 17:00 та неділі 14 квітня о 12:00 у Спорткомплексі “ДЮСШ-4” черговий баскетбольний вікенд найвищого гатунку. У фінальній частині Чемпіонату України серед команд Вищої ліги БК “Рівне” приймає БК “Кривий Ріг”.

Купити квитки онлайн

🏀🏀🏀💪МИ Є РІВНЕ💪
‼️УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼️

👉🇺🇦Чемпіонат України. Чоловіки. Вища ліга🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Кривий Ріг”🏀
⛹️‍♂️ БК “Рівне” – БК “Кривий Ріг”⛹️‍♂️
📅 13 квітня (субота)📅
📌 Спорткомплекс Дюсш #4📌
🕔17:00🕔
🎥 https://youtu.be/hOyTNUK9Xvo🎥
🎫КУПИТИ КВИТКИ ОНЛАЙН🎫
📲 https://rv.kontramarka.ua/uk/sport-basketbol 
📲

👉🇺🇦Чемпіонат України. Чоловіки. Вища ліга🇺🇦👈
🏀 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Кривий Ріг”🏀
⛹️‍♂️ БК “Рівне” – БК “Кривий Ріг”⛹️‍♂️
📅 14 квітня (неділя)📅
📌 Спорткомплекс Дюсш #4📌
🕛12:00🕛
🎥 https://youtu.be/Uf8BidvuZFc🎥
🎫КУПИТИ КВИТКИ ОНЛАЙН🎫
📲 https://rv.kontramarka.ua/uk/sport-basketbol 📲

💪МИ Є РІВНЕ💪
‼️УСІ НА БАСКЕТБОЛ‼️🏀🏀🏀