Команда складена з гравчинь БК “Рівне” Анастасії Кучерьонок, Ярослави Іванюк, Влади Кіби та Катерини Ящук під керівництвом тренера нашої жіночої команди Валерія Жартуна стали Чемпіонками України “Шкільної баскетбольної ліги 3х3”.

Це був шостий за ліком сезон у цих змаганнях. Загалом в ньому взяли участь 92 команди юнаків та дівчат, які змагалися у старшій та середній віковій категорії. Чемпіон визначався у столичному Спорткомплексі Меридіан.

Рівненська команда ЗОШ№ 28 у вирішальному матчі серед дівчат старшого шкільного віку зустрілася з суперницями з Переяслава, і здобула більш ніж переконливу перемогу з рахунком 18:6, виборовши золоті медалі та звання Чемпіонок України.

Чемпіонат України «Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3» – це спільний проект Федерації Баскетболу України та Міністерства освіти і науки України. То ж у церемонії нагородження шкільних команд взяли участь і співорганізатори–освітяни – голова комітету з фізвиховання і спорту МОН України Вадим Стеценко та його заступник Володимир Артамонов.