Новий сезон у Жіночій Суперлізі розпочався матчем “Київ-Баскет” – БК “Рівне”. Підопічним Валерія Жартуна вдалося нав’язати боротьбу минулорічному срібному призеру, в складі якого перебувають дуже багато іменитих та досвідчених суперниць, більшість з яких є основою для Національної збірної України.

Перша чверть матчу пройшла у рівній боротьбі. Рахунок у матчі відкрила центрова гостей Тетяна Гаврильчик, а невдовзі вона ж влучила з розвороту. Втім, перевага 3:0 протрималася недовго. Дальнім пострілом Філевич відновила рівновагу. Гості намагалися вирватися вперед і карати киянок за їхні помилки, але більш досвідчені суперниці зуміли стримати цей натиск. Першу чверть мінімально виграв “Київ-Баскет”, ще на екваторі другої десятихвилинки рівнянки були попереду. Але Вікторія Кондусь вкотре відновила рівновагу 24:24 і кінцівку першої половини Київ-Баскет відіграв значно результативніше за гостей. За хвилину до кінця Гутевич довела перевагу до +10, але Ярослава Іванюк триочковим зупинила цей ривок суперниць. Киянки виграли першу половину 38:29.
Поперерві завдяки більш рівному складу та довшій лаві запасних, киянки виглядали свіжішими. Очковий відрив їм вдалося примножити. В середині третьої чверті Київ-Баскет здійснив ривок 11:0. Наприкінці цього ігрового відрізку та сама Філевич встановила перевагу +23 на користь своєї команди. Далі Київ-Баскет дотримувався плану утримання суперниць на очковій відстані. Це вдалося підопічним Володимира Холопова. Частково. Адже заключну чверть гості провели краще, скоротивши перевагу до -18.
Київ-Баскет – БК “Рівне” 80:62 (16:15, 22:14, 23:10, 19:23)

В складі нашої команди Вікторія Шматова принесла 18 очок, Владислава Кіба – 14, Людмила Спиридонова – 10, Тетяна Гаврильчик – 7, Катерина Кононенко – 6, Анастасія Кучерьонок – 4, Ярослава Іванюк – 3.