Головний тренер Київ-Баскета Володимир Холопов і головний тренер БК Рівне Валерій Жартун прокоментували результат у матчі-відкритті чемпіонату України 80:62.
Володимир Холопов: – насправді мені сподобався тільки результат. Ми виграли, але якість гри залишає бажати кращого. Ми грали сьогодні вкрай погано. Нажаль, ми поки що не засвоїли матеріал. Маю на увазі тактичний напад, комбінації. Гравці плутаються і це мене насторожує. Втім, сподіваюся, ми додаватимемо від гри до гри. Будемо працювати у цьому напрямку ще більше. Що ще не сподобалося: ми припустилися забагато втрат. Після них нам закинули 17 очок. Це занадто. Будемо виправляти це.
– Охарактеризуйте гру двох Дарин – Дубнюк дебютувала, Завидна повернулася після травми.
– Даша Завидна далека від своєї оптимальної форми. Цей гравець здатний сам вирішувати долю матчу, і я навіть більше скажу – долю чемпіонства. У мене в пам’яті ігри Авангарда. Я був його тренером, вона ж грала за ТІМ СКУФ. Забивала по 30 очок за гру і була лідером ще того ТІМ СКУФА. Думаю, з часом вона повернеться у свої кондиції і буде безумовним лідером і Київ-Баскета і національної збірної 5х5 і 3х3. Вона здатна видавати високий результат, вона дуже гарний мобільний гравець, але їй потрібен час. Даша Дубнюк? Дуже талановитий гравець, здібна дівчина. Я задоволений тим, що вона вийшла, вона грала достатньо впевнено. Мені не треба було, щоб вона набирала по 20 очок за гру. Мені треба було, щоб вона зіграла проти одного гравця – Віки Шматової. Перевела м’яч, відкрила комбінацію. І у неї це виходило достатньо непогано. І у захисті вона старалася. Я задоволений її дебютом.
Валерій Жартун: – хочу привітати команду Київ-Баскет з перемогою. Ми ж будемо робити висновки, аналізувати гру. Адже ми гідно зіграли першу і четверту чверті, впоралися з тими завданнями, які ставили, і навпаки – другу і третю чверть зовсім не виконали поставлених завдань у цих періодах, до яких готувалися, тренувалися, чого вимагали від гравців. Тому будемо розбиратися, дивитися відео, переглядати, шукати причини і виправляти їх. Щоб іти далі і грати далі.
– У третій чверті мали очковий провал 0:11. Чому? Незіграність?
– Справа не в цьому. Ми майже зберегли склад. Мені здається, що це показник віковий. Адже мати у стартовій п’ятірці двох дівчат 2002-го року народження – це занадто молода команда, яка ще припускається помилок по віку, а не по ігровій ситуації. Ми вимагаємо від них рівня гравців Суперліги і намагаємося їх такими зробити. Але ми не можемо забувати про те, що вони молоді і вимагати від них таких прийнять рішень, як дорослий гравець.
– Тобто нестабільність властива молодим гравцям. 
– Вона дуже властива. Я можу тверезо оцінювати гру двох гравців – Спиридонової і Шматової. У них нема провалів – десь краще, десь гірше. Але в принципі це гра стабільна. А усю іншу команду можна розбирати по хвилинах. Одну хвилину ти граєш правильно, як дорослий, а одну – дитина дитиною. Вчинки такі можуть зробити, що не знаєш, чого очікувати від них. Але це жіночий баскетбол у загальному, ще й дівчата такого віку. Загалом, я радий діями команди. Місцями вони показали гарний баскетбол. І я розумію, якщо ми далі зможемо дотренуватися до такого рівня і вимагати, щоб дівчата утримували усю гру в такому темпі і так правильно виконували завдання, тоді ми зможемо сподіватися на медалі.