Рівненський обласний ліцей-інтернат став черговим навчальним закладом міста, до якого завітали в гості гравці БК “Рівне”. Цього разу – це були представники жіночої команди Ярослава Іванюк, Лілія Дроботюк, Анастасія Кучерьонок та Катерина Кононенко на чолі з головним тренером Валерієм Жартуном.

Традиційно спортсмени-професіонали провели урок фізкультури для школярів. Заняття як і справжнє тренування розпочалося зі спільної розминки дітей та баскетболісток. Потім був майстер-клас із володінням м’ячем. Згодом учні поділилися на команди, кожною з яких керував хтось із спортсменів і в залі стало насправді спекотно. Адже конкурси та естафети з елементами баскетболу не можуть залишити байдужим нікого.

Завершився урок традиційними селфі та спільним фото, а всі школярі-учасники цього нестандартного заняття отримали запрошення на суботню гру жіночої команди БК “Рівне” з “Київ-Баскетом”.

Подібні соціальні заходи – це невід’ємна частина життя та розвитку клубу, про що з гордістю неодноразово заявляв президент БК “Рівне” Сергій Ліщук. Гравці команд разом з тренерами, а часто і з президентом є частими гостями не тільки в школах, але й у дитячих садочках, де проводять “Уроки баскетболу”. Популяризуючи не лише клуб, свою гру, але й здоровий спосіб життя. “Безпосередню користь це приносить і самим гравцям, яким іноді варто “змінити обстановку” та надихнутися емоціями і трошки відпочити”, – каже головний тренер жіночої команди Валерій Жартун.

“Уроки баскетболу” в навчальних закладах Рівного – це лише один з напрямків соціальних проектів від БК “Рівне”. Гравці клубу регулярно беруть участь у спільних спортивних та святкових заходах міста, а також долучаються до подібних акцій партнерів та спонсорів клубу, зокрема, ЖК “На Щасливому”, “Злата плаза” та іншими. Не стоять осторонь спортсмени і благодійності.

Так клуб став партнером Благодійна організація “Дарунок”. Дітки з дитбудинків відвідують матчі клубу, а баскетболісти проводять майстер – класи та ігри в інтернатах. Також на матчах БК “Рівне” завжди присутня скринька збору коштів для діток з логотипом “Дарунка”.

Окрім того, гравці часто самі проявляють подібні благодійні ініціативи. Зокрема, Василь Федорчук не так давно продав на аукціоні свою ігрову майку, а виручені кошти віддав на лікування дитини. А на початку грудня, гравці БК “Рівне” завітали до дитячої обласної лікарні, де здійснили мрію хлопчика Андрія, який дуже хотів баскетбольний м’яч.

Варто зазначити, що активну роботу в соціальному напрямку в БК “Рівне” запровадив особисто президент клубу Сергій Ліщук. Відігравши багато років за кордоном, зокрема, в іспанській “Валенсії”, уродженець Рівного перейняв чимало подібних ідей, які успішно реалізовує у рідному місті. Він переконаний, що баскетбольний клуб має існувати не лише під час матчів на майданчику, але й жити, розвиватися і бути невід’ємною частиною всього міста. Черговим кроком у розвитку клубу стало підписання Сергієм Ліщуком меморандуму про співробітництво в сфері професійного баскетболу з Баскетбольним клубом “Валенсія”, який має стати ще одним поштовхом в розвитку не лише БК “Рівне”, але й популяризацією баскетболу та здорового сопособу життя загалом.