Володар другого за престижністю, після чемпіонату, трофею – “Кубку України з баскетболу серед жіночих команд” визначиться у Рівному. Кращі чотири клуби країни 1 та 2 лютого зіграють два півфінали та головний матч турніру.

Проведення “Фіналу чотирьох” вперше відбудеться у Рівному. Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук розповів, що це велика подія, як для клубу так і для всього міста. Запорукою нашого успіху стали не лише результати команди, але й уболівальники. Головним аргументом для Федерації баскетболу України при подачі заявки на проведення цих змагань було те, що домашні матчі БК “Рівне” протягом всіх трьох років існування клубу мають найбільшу відвідуваність в жіночому баскетболі у всій Україні. Цей факт і став ключовим при визначенні міста, в якому відбудуться ці змагання. Тож, проведення “Фіналу чотирьох” Кубку України саме у Рівному – це наша спільна з уболівальниками перемога. Упевнений, що ці матчі стануть родзинкою сезону для нашого міста, а ми докладемо усіх зусиль, щоб провести це “свято баскетболу” на найвищому організаційному рівні. Звісно, і наша жіноча команда, яка вперше в історії рівненського баскетболу пробилася до кращої четвірки Кубку України, зробить все можливе, аби порадувати уболівальників не лише грою, але й результатом!

Наразі вже визначилися три учасники Фіналу чотирьох. Це – Чайка з Бердянська, Київ-Баскет та БК Рівне.

Четвертий учасник визначиться в парі НУБіП – КСЛІ-Динамо. У першому матчі тут перемогу здобула НУБіП – 81:62. Друга гра чвертьфіналу в цій парі відбудеться 22 січня.

Нагадаємо, минулорічний володар трофею Динамо-НПУ склав повноваження, поступившись у чвертьфіналі Чайці.