Матчем у столиці між “Динамо-НПУ” та БК “Рівне” поновлюються ігри жіночої Суперліги, які паузували три тижні в зв’язку з поєдинками Національної збірної України.

Шість з восьми матчів ігрового тижня відбудуться у вихідні: “Франківськ-ПНУ” – “Київ-Баскет”, “Вінницькі блискавки” – “Інтерхім СДЮСШОР ім. Літвака”, БК “Прометей” – “Чайка-ДЮСШ”.

У київському СК “Педуніверситет” сьогодні, у четвер 19 листопада о 15:00 та у п’ятницю 20 листопада о 16:00 столичне “Динамо-НПУ” прийматиме БК “Рівне”.

Динамівки в цьому чемпіонаті відіграли шість матчів і усі виграли та знаходяться в лідируючій трійці команд, які мають стовідсотковий результат. Двічі вони здолали “Вінницькі блискавки” 65:43 та 84:55, “Інтерхім СДЮСШОР ім. Літвака” – 72:59, 82:57 та “Чайку-ДЮСШ” – 90:73, 80:67.

Зазначимо, що в заявці динамівок лише 10 баскетболісток, чи не найменше серед усіх команд Суперліги. Але, цього достатньо, щоб здобувати перемоги, адже серед них є чотири лідерки, з яких дві легіонерки, які приносять потрібний результат. Андреона Кійс в попередніх шести іграх в середньому набирали 29,5 очок за матч. У другому матчі третього туру з бердянською Чайкою. Американка змогла набрати 48 очок (14/23 двоочкових,1/5 триочковий та 17/18 штрафних), що є рекордом жіночої Суперліги. Вона побила досягнення Аліни Ягупової, яке трималося 6 років. Другою за результативністю є Алайа Джунь з показником 21,3 в середньому за матч. Плюс десять за гру набирають в команді дві українки – це Вікторія Бабич та Оксана П’янтак. Крім того у складі столичної команди є декілька гравчинь відомих для рівненських уболівальників – це Дарина Степанюк, Емма Бугаєвська та Наталія Смалюк.

Щодо жіночої БК “Рівне”, то в цьому сезоні наша команда значно омолодила свій склад і смаку перемог в чемпіонаті ще не відчувала. Крім того, варто зазначити, що усі шість попередніх ігор від старту сезону рівнянки проводили на виїзді.

Відеотрансляція матчів “Динамо-НПУ” – БК “Рівне” за посиланням:

Перша гра. 19 листопада. Початок о 15:00

Друга гра. 20 листопада. Початок о 16:00