Завершення календарного року та першої половини регулярного чемпіонату у жіночій Суперлізі для БК “Рівне” відбудеться одночасно. Двома матчами проти прямого і найближчого конкурента в турнірній таблиці, одеського “Інтерхім СДЮСШОР ім. Літвака”. Ігри відбудуться, традиційно у рівненському Спорткомплексі “ДЮСШ-4”, у суботу 19 грудня о 17:00 та в неділю 20 грудня о 13:00. Матчі проходитимуть без глядачів, тож підтримати команди можна лише у ексклюзивній трансляції від Телеканалу “ITV”.

Обидві команди результатами попередніх дванадцяти ігор, а також своїми місцями в турнірній таблиці, явно хвалитися не можуть. Рівнянки мають лише одну перемогу і восьме місце, у “Інтерхім” дві перемоги та сьоме місце. Зазначимо, що “Вінницькі блискавки” також мають аналогічний показник з одеситками, щоправда, зіграли вони на декілька матчів більше.

“Інтерхім” від старту вперше переміг саме у Вінниці 76:68. Щоправда в повторній зустрічі господарки взяли реванш 80:72. Але вже за тиждень після цього на власній арені, одеситки здобули і другу перемогу, цього разу над БК “Франківськ-ПНУ” – 93:86. Це була повторна зустріч цих команд, а в першій грі гості виграли 72:53.

Відео трансляція.

Сб. 19 грудня. Початок о 17:00.

Нд. 20 грудня. Початок о 13:00