КОМАНДИ БК «РІВНЕ» ТРІУМФАЛЬНО ПРОВЕЛИ ВИХІДНІ (ВІДЕО)

0
27

Чотири перемоги за два дні. Це результати виступів команд Баскетбольного клубу «Рівне» у Чемпіонатах України. Жінки двічі були господарками в іграх з «Вінницькими блискавками», а чоловіки на виїзді відіграли з «Черкаськими мавпами – 2». Як проходили матчі, дивіться у сюжеті Телеканалу ITV.

Жіноча БК «Рівне» не мала права на помилку в домашніх іграх Суперліги з «Вінницькими блискавками». Хоч суперниці і замикають турнірну таблицю, але в першій половині чемпіонату на своєму майданчику зуміли здобути одну перемогу над рівнянками. Поразка хоча б в одній з двох домашніх ігор, фактично зачиняла двері в плей-оф для БК «Рівне». В обох матчах ключовими ставали завершення третьої і початок четвертої чверті. В перший день за цей відрізок часу рівнянки зробили ривок в рахунку 24:0, а в повторній грі 15:0. Після цього обидві гри господарки завершували молодіжним складом, які довели матчі до двох упевнених перемог 89:57 та 75:53.

Чоловіча команда БК «Рівне» в статусі лідера провела два матчі на виїзді проти одного з аутсайдерів «Черкаські Мавпи 2». Обидві гри рівняни розпочинали потужно і результативно, і фактично до великої перерви забезпечували собі комфортну перевагу, яка дозволяла спокійно довести матчі до перемог. В перший день рівняни були сильнішими 92:60, а в повторний – 86:73.

Дві перемоги дозволили жіночій команді в турнірній таблиці обійти одеський «Інтерхім» і зайняти шосте місце, яке дозволяє продовжити боротьбу у плей-оф. До завершення першого етапу змагань рівнянкам необхідно зіграти два матчі в Одесі і двічі з бердянською Чайкою на власному майданчику. Чоловіча БК «Рівне» продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю Вищої ліги. Після матчів вихідних, відрив рівнян від найближчих переслідувачів Старого Луцька та Хімік-2 вимірюється п’ятьма перемогами. Вже цими вихідними команда зіграє два матчі на виїзді проти БК «Житомир».