ЧОЛОВІЧА БК «РІВНЕ» ДВІЧІ НА ВИЇЗДІ ОБІГРАЛА БК «ЖИТОМИР» (ВІДЕО)

0
112

Чоловіча команда Баскетбольного клубу «Рівне» відіграла два виїзні матчі проти БК «Житомир» у Вищій лізі Чемпіонату України. В цих іграх вперше у складі рівнян на майданчик вийшов Олексій Адедиран. Яким був дебют для новачка команди і на скільки він допоміг здобути перемоги в сюжеті Телеканалу ITV.

В перших двох іграх за БК «Рівне» Олексій Адедиран продемонстрував професійну стабільність. В обох матчах набравши по 16 очок та зробивши в першій грі 8 підбирань, а в повторній 7, ставши одним з найкорисніших гравців в обох поєдинках. Не менш ефективно обидві гри провів Євген Коровяков, набираючи відповідно 17 та 16 очок і роблячи 11 та 8 підборів.

Найбільше понервуватися прихильникам рівненської команди довелося на старті другого матчу. Першу чверть Тарас Шанюк і компанія програли 12:26, але ще до великої перерви зуміли виграти другу чверть 25:11, тож перепочивати суперники пішли за рівноваги на табло,

За якістю гри, то і сьогодні і вчора вона була розбита не декілька відрізків. Коли хлопці виконували всі настанови тренерів, і коли розслаблялися, не проявляли агресивність в захисті, і все, в підсумку, могло закінчитися зовсім інакше. Але добре, що хлопці проявили професіоналізм, і все закінчилось так, як для нас потрібно, – Михайло Переверзій головний тренер БК «Рівне»

Натомість в другій половині матчів житомирські баскетболісти нічим не могли відповісти упевненій грі рівнян. В обох іграх ключовою ставала третя чверть, в якій рівняни упевнено вигравали, в перший день 35:16, а наступного 25:14, що, в підсумку, ставало запорукою загального успіху.

Нажаль, гра складається не з двох чвертей, а з чотирьох, і потрібно грати всі сорок хвилин на такому рівні. Але, десь не вистачило сил, десь підсіли, а рівноцінних замін у нас не знайшлося. У нас є основні гравці, які мають давати результат, і вони це роблять, але, коли вони втомлюються, то замінити їх нема ким, саме тому друга половина обох матчів для нас невдалася, – Юрій Горенков головний тренер БК «Житомир»

Перемоги 89:68 та 78:65 і рівняни продовжують упевнено очолювати турнірну таблицю Вищої ліги, маючи лише одну поразку в 20 зіграних матчах. Найближчі переслідувачі «Старий Луцьк» та «Хімік-2» знаходяться на відстані п’яти перемог. До завершення першого етапу чемпіонату рівнянам залишилось провести 8 матчів з двома командами. Це будуть по дві гри вдома та на виїзді з одним з аутсайдерів Львівською політехнікою та одеською БІПою, яка за останній час підсилилась трьома американцями і декількома досвідченими українськими баскетболістами.