Жіноча БК “Рівне” грає два надважливих матчі в Одесі проти “Інтерхім-СДЮСШОР”. Результати цих ігор дуже серйозно вплинуть на підсумкове становище команд в регулярному чемпіонаті. Враховуючи те, що БК “Франківськ” вже обіграв “Чайку-ДЮСШ”, то фактично забезпечив собі місце у плей-оф. А рівнянки з одеситками будуть боротися за останнє вакантне місце в кращій шістці. Ось як цей ігровий вікенд анонсує ФБУ:

Франківськ, БК Рівне чи Інтерхім – якась з команд залишиться поза зоною плей-оф. Колективи перебувають на 5-й, 6-й та 7-й сходинках турнірної таблиці відповідно, і йдуть досить щільно. Кожен небажаний результат матчу може перешкодити виходу до другого етапу чемпіонату. Нагадаємо, в плей-оф потрапляє шість найсильніших команд за підсумками регулярки.

Інтерхім – БК Рівне
Одеса. СК Динамо
Перший матч – 13 березня о 19:00, другий – 14 березня о 12:00
Інтерхім має менше ігрової практики за останні декілька тижнів. Одеситки не брали участь у Фіналі восьми Кубка України, тоді як Рівне в 1/4 зійшлося з Прометеєм. Інтерхім переміг у чотирьох матчах цього року, а програв у шести, але серед звитяг є два тріумфи над Динамо. Одеська та рівненська команди вже двічі зустрічалися у грудні минулого року – в них бойова нічия 1-1.
БК Рівне на чолі з Вікторією Шматовою у цьому році двічі обіграло Динамо, Франківськ, Вінницьких Блискавок і було близьким до перемоги в одному з поєдинків проти Київ-Баскета. Тож команда серйозно налаштована на потрапляння в плей-оф.

Франківськ – Чайка
Івано-Франківськ. МЦД ФОК
Перший матч – 13 березня о 12:30, другий – 14 березня о 12:00
Трансляція на YouTube
Франківськ грав з Чайкою тричі – два рази у грудні минулого року в рамках Суперліги, і тиждень тому у півфіналі Кубка України. В усіх випадках перемогу святкували підопічні Срджана Радуловича. Та загалом, Франківськ у цьому році виглядає досить потужно. Команда Юрія Процюка двічі обіграла Динамо, спромоглася створити сенсацію та здолати в одному з матчів Київ-Баскет, і в 15 матчах має 7 перемог.
Чайка є срібним призером Кубка України. Бердянська команда у фіналі поступилася Прометею. Проте, це не може якось підкосити дівчат, адже вони вже забезпечили собі потрапляння до плей-оф. Питання лише з якого місця – 3-го чи 4-го. Тож, поєдинок між Франківськом та Чайкою за градусом напруги вже буде нагадувати плей-оф.